FK Metta/Latvijas Universitāte komanda aizvadījusi spēles Rīgā un Viļņā

Ievietots 03.02.19.

Divas pārbaudes spēles aizvadījušas FK Metta/LU komanda.

FK Žalgiris
3 - 1

Sestdien, 2.februārī, divas pārbaudes spēles aizvadījusi FS Metta/Latvijas Universitāte komanda. Viļņā “mettieši” spēkojās ar titulēto Lietuvas klubu FK Žalgiris, bet Elektrum Olimpiskajā centrā zaļi-baltie uzņēma igauņu klubu Paide Linnameeskond.

Rīgā spēli nedaudz aktīvāk iesāka viesi, tomēr ap 15. minūti spēle izlīdzinājās komandas apmainījās ar sitieniem no soda laukuma robežām. Tomēr vadībā izvirzījās Paide, 27. minūtē realizējot pendeli – 0:1. Pirmajā puslaikā laba iespēja panākt izlīdzinājumu bija Krollim, taču viņš no labas pozīcijas sita pāri.

Otrajā puslaikā komandas veica vairākas izmaiņas sastāvos, un 54. minūtē pretī vārtiem nonāca Ulmis, tomēr sitienu no aptuveni 20 metriem vārtsargs tvēra. Mirkli vēlāk Paide panāca 2:0, kad no gaisa bumbu vārtos raidīja pretinieku uzbrucējs, bet spēles izskaņā no soda laukuma iekšienes igauņu klubs uzstādīja spēles gala rezultātu 3:0.

Tikmēr Viļņā jau no spēles sākuma laukumā bija redzama līdzīga cīņa, abām komandām cenšoties veidot pozicionālus uzbrukumus. Neliels pārsvars izveidoto momentu ziņā bija mājiniekiem, tomēr īpaši bīstamas epizodes pretinieki nesavērpa.

Tomēr FK Žalgiris pirmo puslaiku noslēdza vadībā – mettieši sekmīgi saspēlējās, nonāca līdz pretinieku soda laukumam, kur bumba tika pārtverta, ātri nogādāta uzbrukumā un pēc piespēles gar vārtiem 37. minūtē precīzs bija Tomislav Kiš.

Spēles otro puslaiku Meistarkomanda iesāka aktīvi un meklēja iespējas rezultāta izlīdzinājumam. 61. minūtē to arī izdevās izdarīt – LU students Kristaps Liepa atbruņoja pretspēlētāju un pārliecinoši pārspēja vārtsargu – 1:1!

Aizraujošs futbols turpinājās – vienā no epizodēm viesi pat divas reizes norībināja vārtu stabu.. Kas neizdevās rīdziniekiem, izdevās FK Žalgiris, spēles izskaņā gūstot divus vārtus un izcīnot uzvaru ar 3:1.

FK Žalgiris – FK Metta/Latvijas Universitāte

3:1 (1:0)

FK Metta/Latvijas Universitāte:

Dāvis Ošs, Emīls Birka, Krists Kristers Gulbis, Kirils Ševeļovs, Kabelo Seriba, Kristaps Liepa, Rihards Ozoliņš, Rendijs Šibass, Renārs Varslavāns, Tamirlan Dzhamalutdinov, Ņikita Kovaļonoks.

Normunds Uldriķis, Dāvis Sandis Strods, Iļja Korotkovs, Jēkabs Lagūns.

Kristaps Liepa.

FK Metta/Latvijas Universitāte – Paide Linnameeskond

0:3 (0:1)

Helmuts Saulītis, Gabriels Kirkils, Lukman Zakari, Daniels Fedorovičs, Roberts Ķipsts, Oskars Vientiess, Benson Fazili, Matīss Zēģele, Raimonds Krollis, Aleksejs Krjukovičs, Pārbaudāmais spēlētājs.

Alvis Sorokins, Renārs Guliaks, Ričards Ulmis, Robins Ušackis, Aleksandrs Kartišovs, Filips Elsts, Edgars Kronis, Jurijs Matvejevs