Spēle un rezultāts, kas jāaizmirst - piedzīvojam nepatīkamu zaudējumu pret FK RFS

Ievietots 26.02.21.

Kārtējo spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 7
FK RFS

Piektdiena, 26. februārī, savu kārtējo spēli pirmssezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK RFS.

Spēle iesākās ar nelielu FK RFS pārsvaru, un abas komandas apmainījās ar bīstamām piespēlēm pretinieka soda laukumā. Mettiešiem uzbrukumi daudz veidojās caur kreiso malu, bet līdz sitienam nonākt neizdevās.

17. minūtē ar pirmo sitienu vārtu rāmī nominālajiem viesiem izdevās atklāt rezultātu – uz soda laukuma robežas brīvs pret vārtiem palika Kalebs un precīzi sita vārtu apakšējā stūrī (0:1).

Drīz pēc tam pretinieki ielauzās soda laukumā no malas, taču Pašņeva sitiens trāpīja tīklam no otras puses. Pretējā laukuma pusē Birka devās soda laukumā, pat divreiz piespēlēja, taču aizsargi neļāva bumbai nonākt vārtu priekšā.

Kopumā teritoriāls pārsvars piederēja FK RFS, un 34. minūtē viesi guva otros vārtus – Uldriķis izdarīja pārkāpumu soda laukumā, un Kalebs realizēja 11 metru soda sitienu (0:2). Izskaņā mājiniekus no trešā vārtu zaudējuma paglāba Jānis Beks.

Diemžēl diezgan ātri pretinieki guva trešos vārtus, precīzi sitot pēc stūra sitiena izspēles. Turpmākās piecpadsmit minūtes mettieši aizvadīja labā tempā un arvien bīstamāk uzbruka viesu vārtiem. Bīstams moments bija Puzirevskim, kura sitienu atvairīja Kučers.

Otrā puslaika turpinājums izvērtās par katastrofu – pretuzbrukumā FK RFS guva ceturtos, bet mirkli vēlāk pretinieki tika pie 11 metru soda sitiena. Birkam noraidījums, bet viesiem piektais vārtu guvums.

Spēles izskaņā vairākumā FK RFS guva vēl divus vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu. Nepatīkama mācību stunda pirms gaidāmās sezonas, kā arī spēle un rezultāts, kas pēc iespējas ātrāk jāaizmirst.

Jānis Beks, Emīls Birka, Daniels Fedorovičs, Normunds Uldriķis, Jegors Novikovs, Rihards Ozoliņš, Kristers Čudars, Lūkass Vapne, Raens Tālbergs, divi pārbaudāmie spēlētāji

Dāvis Sandis Strods, Gabriels Kirkils, Oskars Vientiess, Bruno Melnis, Artjoms Puzirevskis, Kristofers Rēķis