FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.02.21.

Pirms gaidāmās sezonas sākuma klubs ziņo par sastāva aktualitātēm.

Jaunā Optibet Virslīgas sezona startēs 13. martā, un pirmajā kārtā mettieši viesosies pie Latvijas kausa ieguvējiem FK Liepāja.

Pirms sezonas sākuma FK Metta ziņo, ka kluba rindās vairs neredzēsim leģionārus Sylvin Kayembe un Kgotso Masangane, kā arī vietējos futbolistus, Ričardu Žaldovski, Alekseju Krjukoviču un Matīsu Zēģeli. 

  • Kayembe, kurš uzspēlējis arī Zviedrijas jauniešu izlasēs, Meistarkomandai pievienojās pirms 2020. gada sezonas un malējais uzbrucējs kopā aizvadīja 19 spēles. Tack, Sylvin!
  • Masangane klubā aizvadīja divas sezonas un spilgtākā no tām bija pirmā. 2019. gadā Kgotso tika atzīts par “FK Metta gada futbolistu”. Kopumā DĀR futbolistam 53 spēlēs 8 gūti vārti un 15 rezultatīvas piespēles. Dankie vir alles, Kgotso!
  • Žaldovskis no dzimtā BFC Daugavpils kluba pievienojās 2019. gada vasarā un kļuva par rotācijas spēlētāju. Uzbrucējs iepriekšējās sezonas laikā tika izīrēts BFC Daugavpils, un pēc īres beigām abas puses vienojās par sadarbības pārtraukšanu. Kopā Ričardam 18 spēlēs 3 gūtie vārti. Paldies, Ričard!
  • Krjukovičs akadēmijas sistēmai pievienojās 2016. gada sākumā. Daudz spēlējis Latvijas jauniešu izlasēs un kļuvis par 1. līgas B grupas čempionu 2019. gadā FK Metta/Latvijas Universitāte rindās, aizvadītajā sezonā Aleksejs devās laukumā 4 spēlēs. Šosezon malējais uzbrucējs veiksmi izmēģinās citviet. Izdošanos, Aleksej!
  • Zēģele klubā bija kopš pirmās dienas futbolā un ir izgājis cauri visai akadēmijas sistēmai. Daudz spēlējis Latvijas jauniešu izlasēs, Virslīgā debitējis 2017. gada izskaņā, kopumā FK Metta rindās Matīss aizvadīja 35 spēles un guva 3 vārtus (visus 2019. gada sezonā). Uzbrucējs izvēlējies likt uzsvaru uz mācībām un uzsācis studijas universitātē ASV. Paldies, Matīss par pavadīto laiku kopā un veiksmi turpmāk!

Pateicamies futbolistiem par pavadīto laiku klubā, ieguldīto darbu laukumā un ārpus tā, kā arī cīņassparu un pašsatdevi treniņos un spēlēs!

Vēlam veiksmi turpmākajā karjerā!