FK Metta rezultatīvā spēlē cīnās neizšķirti pret FK Banga

Ievietots 08.02.23.

Ceturto pārbaudes spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 3
FK Banga

Trešdien, 8. februārī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja ceturto pārbaudes spēli šogad, Rimi Olimpiskajā centrā uzņemot Lietuvas A lyga klubu FK Banga.

Spēles ievadā ar bumbu vairāk bija mājinieki, tomēr efektīgāki uzbrukumos bija pretinieki – vairākas reizes spēlē nācās iesaistīties arī Jānim Bekam.

Pamazām un pacietīgi, caur pozicionālu spēli FK Metta futbolisti sāka atrast arī savus momentus, vienā no epizodēm pa stabu trāpīja Lūkass Vapne.

Tikmēr pirmie vārti spēlē tika gūti pašā puslaika izskaņā, kad pēc Vapnes izpildītā stūra sitiena ar galvu precīzi sita Kristupas Keršys (1:0)!

Jau otrā puslaika sākumā zaļi-baltie pārsvaru dubultoja – Keršys ar lielisku piespēli izvirzīja vienatnē pret vārtsargu Rēķi, un Kristofers sita precīzi (2:0)!

Tomēr ļoti ātri viesi vienus vārtus atguva – pārkāpums soda laukumā šķietami nevainīgā situācijā; sekojošo 11 metru soda sitienu FK Banga realizēja (2:1).

Pēc ielaistajiem vārtiem atkal mettieši devās uzbrukumos un drīz atguva divu vārtu pārsvaru. Bruno Melnis spēcīgi raidīja bumbu gar vārtiem, kur pie tālā staba precīzi uzbrukumu noslēdza pārbaudāmais spēlētājs (3:1).

Līdzīgi kā pēc otrajiem gūajiem vārtiem, uz saviem vārtiem atkal atvedām pendeli, ko pretinieki realizēja. Tikmēr spēles izskaņā soda laukumā tika atstāts brīvs pretspēlētājs, kurš nekavējoties par to sodīja (3:3).

Rezultatīvā spēlē pirmais neizšķirts pirmssezonas ciklā.

Jānis Beks, Vladislavs Fjodorovs, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Daņiils Čiņajevs, Kristofers Rēķis, Artjoms Puzirevskis, Mohamet Lamine Correa, divi pārbaudāmie spēlētāji