FK Metta pirms sezonas sākuma ar Valmiera FC dala uzvaras uz pusēm

Ievietots 05.03.21.

Uzreiz divas spēles vienā dienā aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
4 - 0

Piektdien, 5. martā, uzreiz divas spēles pirms sezonas sākuma aizvadīja mūsu Meistarkomanda, Vidzemes Olimpiskajā centrā tiekoties ar Valmiera FC.

Pirmajā savstarpējā spēlē laukumā devās abu komandu nominālie otrie sastāvi. Jau kopš spēles pirmajām minūtēm aktīvāki bija mettieši, kuri vairāk kontrolēja bumbu un sekmīgāk veidoja savus uzbrukumus.

Tas rezultējās ar diviem gūtajiem vārtiem puslaikā – pirmajā reizē precīzs bija Renārs Guliaks, bet otros vārtus guva Kristofers Reķis. Puslaika pārtraukumā viesi devās ar divu vārtu pārsvaru.

Otrais puslaiks zaļi-baltajiem izrādījās vēl veiksmīgāks un rezultatīvāks – FK Metta futbolisti aizvadīja ļoti pārliecinošu puslaiku uzbrukumā un pievienoja vēl piecus vārtu guvumus. Spēle noslēdzās ar rezultātu 7:0.

Ar diviem vārtiem šajā spēlē izcēlās Emīls Aizpurietis un Kristofers Rēķis, bet pa reizei precīzi bija Renārs Guliaks, Edgars Mičulis un Artjoms Puzirevskis.

Alvis Sorokins, Niklāvs Treimanis, Kirils Solovjovs, Roberts Hons, Daņiils Čiņajevs, Oskars Vientiess, Renārs Guliaks, Kristofers Rēķis, Emīls Aizpurietis, Artjoms Puzirevskis, pārbaudāmais spēlētājs

Ņikita Parfjonovs, Jēkabs Šusts, Gustavs Zariņš, Klāvs Spalva, Noa Meroža, Edgars Mičulis, Rihards Juhnovičs

Otrajā spēlē pirmais puslaiks tika aizvadīts ļoti līdzīgā cīņā Neviena no komandām tā arī neieguva izteiktu pārsvaru bumbas kontrolē, bet apmainījās ar pusmomentiem.

Simtprocentīgu momentu puslaikā nebija ne vieniem, ne otriem, un pirmās 45 minūtes tā arī noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Diemžēl mettiešiem neveiksmīgs izvērtās puslaika sākums – ātrajā uzbrukumā Punculs atklāja spēles rezultātu (0:1).

Puslaika turpinājums nebija īpaši sekmīgs, un pretinieki izskatījās pārliecinoši uzbrūkošajās darbībās. Līdz puslaika beigām Valmiera FC guva vēl trīs vārtus, un spēle noslēdzās ar 0:4.

Jau nākamnedēļ iesāksim jauno Virslīgas sezonu viesos pret FK Liepāja.

Jānis Beks, Jegors Novikovs, Gabriels Kirkils, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Emīls Birka, Kristers Čudars, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, divi pārbaudāmie spēlētāji