FK Metta otrajā pārbaudes spēlē cīnas neizšķirti pret BFC Daugavpils

Ievietots 23.01.21.

Otro spēli pirmssezonas sagatavošanās posmā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
Daugavpils FS

Sestdien, 23. janvārī, savu otro spēli 2021. gadā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Olimpiskajā sporta centrā uzņemot BFC Daugavpils.

Spēles sākumā pretinieki ātri tika pie stūra sitiena, pēc kura nedaudz garām sita daugavpiliešu leģionārs. Turpinājumā nedaudz aktīvāki bija mettieši, un divreiz labaja flangā aktīvs bija Jegors Novikovs, taču līdz bīstamam sitienam netika.

Kopumā puslaiks tika aizvadīts samērā līdzīgā cīņā, neliels pārsvars bija mājiniekiem, kuriem pēc standartsituācijas  no vārtu priekšas sitienu ar galvu izdarīja Uldriķis, taču tieši virsū vārtsargam.

Puslaika otrajā pusē komandas apmainījās ar momentiem – vienreiz zaļi-baltos glāba vārtsargs, bet laukuma otrā pusē Vapne no parocīgas pozīcijas sita pāri.

Otrajā puslaikā abas vienības veica vairākas izmaiņas sastāvos, un sākuma ofensīva padevās FK Metta futbolistiem. Iniciatīvu uzņēmās Emīls Birka – vienā epizodē asi piespēlēja gar vārtiem, bet citā izdarīja pat trīs sitienus, taču tos pašaizliedzīgi bloķēja aizsargi.

Tomēr tieši viesiem izdevās atklāt spēles rezultātu – mājinieki nospēlēja pasīvi, atļaujot pretspēlētājam nonākt teicamā sitiena pozīcijā, un pretinieks to izmantoja – 0:1.

Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta pārņēma vadību bumbas kontrolē, taču pacietīgi veidotie uzbrukumi nenoveda pie bīstama sitiena.

Izšķirošie notikumi norisinājās puslaika izskaņā – desmit minūtes pirms spēles beigām pēc standartsituācijas Puzirevskis no vārtu priekšas rezultātu izlīdzināja (1:1), bet uzvaru mettiešiem varēja izraut Guliaks, kurš pēdējā uzbrukumā no tuvas distances trāpīja pa stabu.

Otro pārbaudes spēli noslēdzam ar neizšķirtu pret BFC Daugavpils.

Pārbaudāmais spēlētājs, Emīls Birka, Pārbaudāmais spēlētājs, Normunds Uldriķis, Roberts Ķipsts, Rihards Ozoliņš, Pārbaudāmais spēlētājs, Lūkass Vapne, Kristofers Rēķis, Jegors Novikovs, Bruno Melnis

Helmuts Saulītis, Kirils Solovjovs, Mikus Vasiļevskis, Oskars Vientiess, Renārs Guliaks, Ričards Bušmeisters, Artjoms Puzirevskis