FK Metta/Latvijas Universitāte pārspēj FK Jelgava-2 un nostiprinās turnīra līderpozīcijās

Ievietots 01.06.19.

Astoto spēli 1.līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK Jelgava
0 - 2

Sestdien, 1. jūnijā, savu astoto spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, divu līderu duelī viesojoties Jelgavā cīņā pret vietējo FK Jelgava-2.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ieņēma 1. vietu ar 14 izcīnītajiem punktiem, kamēr FK Jelgava-2 ar 13 punktiem astoņās spēlēs atradās vienu vietu zemāk.

Jāatzīmē, ka pirmajā savstarpējā spēlē mettieši izcīnīja uzvaru ar 1:0.

Spēles sākums veiksmīgāks padevās viesiem – rīdzinieki pirmajās 30 minūtēs pārņēma iniciatīvu, izveidojot vairākus momentus.

20. minūtē diezgan likumsakarīgi izdevās arī izvirzīties vadībā – Gabriels Kirkils atdeva piespēli Matīsam Zēģelem, kurš ar skaistu sitienu devītniekā atklāja spēles rezultātu – 1:0!

Puslaika noslēdzošajās minūtēs aktīvāki gan bija jelgavnieki, izveidojot vairākus momentus, tomēr FK Metta/LU vārti tā arī palika neieņemti.

Otrais puslaiks iesākās ar aukstu dušu – vienā no epizodēm nesavaldījās Matīss Zēģele, saņemot noraidījumu un atstājot komandu mazākumā.

Viesi neapjuka, pašaizliedzīgi darbojoties aizsardzībā, ik pa laikam arī veidojot ātrus uzbrukumus pretinieka laukuma pusē, lai gan mājinieku spiediens bija diezgan liels.

74. minūtē viena no šādām epizodēm uzbrukumā noslēdzās ar vārtu guvumu:  Jurijs Matvejevs teicami apspēlēja vairākus pretspēlētājus un izgājienā pārspēja arī vārtsargu – 2:0!

Noslēgumā zaļi-baltie uzvaru atdot negrasījās – jāatzīmē gan spēle aizsardzībā, gan Helmuta Saulīša atvairītais 11 metru soda sitiens spēles izskaņā.