FK Metta/Latvijas Universitāte cīnās neizšķirti ar BFC Daugavpils-2

Ievietots 04.05.19.

Trešo spēli 1.līgas B čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

BFC Daugavpils – 2
1 - 1

Sestdien, 4. maijā, savu trešo spēli 1. līgas B čempionāta ietvaros aizvadījusi mūsu U-21 komanda, Daugavpils stadionā ”Celtnieks” tiekoties ar vietējo BFC Daugavpils-2.

Jau pašā spēles sākumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – 8. minūtē pēc Matīsa Zēģeles centrējuma neveiksmīgi bumbu savos vārtos raidīja Dmitrijs Rakuls, bet 18. minūtē rezultātu izlīdzināja daugavpilietis Ričards Žaldovskis – 1:1.

Puslaika turpinājumā iespējas bija abām komandām, tomēr tās realizēt neizdevās, puslaikam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Otro puslaiku komandas sāka enerģiski, meklējot iespējas uzbrukumos. Neviens negribēja piekāpties, un laukumā arvien vairāk parādījās brīvās zonas un atklātāks futbols.

Spēles noslēdzošajā daļā uzvaru varēja izraut jebkura no vienībām, tomēr pirmajā puslaikā uzstādītais rezultāts arī netika mainīts – 1:1.

Pirmajās trīs spēlēs FK Metta/Latvijas Universitāte spēlējusi mainīgām sekmēm – uzvara 1:0 pret FK Jelgava, zaudējums 1:2 pret Valmiera Glass ViA un neizšķirts pret BFC Daugavpils.