FK Metta izcīna rezultatīvāko uzvaru kluba vēsturē un iesoļo Latvijas kausa 1/4 finālā

Ievietots 10.07.22.

Latvijas kausa izcīņas 1/8 fināla spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Salaspils
0 - 13

Svētdien, 10. jūlijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo spēli Latvijas kausa izcīņā, Salaspils pilsētas stadionā viesojoties pie FK Salaspils.

Spēles sākumā iespējas bija Mbassi un Puzirevskim, līdz 17. minūtē pirmos vārtus spēlē pēc stūra sitiena guva Daniels Fedorovičs (1:0)!

Tas ievadīja piecu bezatbildes vārtu guvumu puslaiku viesu izpildījumā – četrus vārtus guva Artjoms Puzirevskis, bet vienus pēc Artjoma piespēles guva Bruno Melnis (6:0)!

Jau otrā puslaika trešajā minūtē savus pirmos vārtus Meistarkomandā guva Oskars Vientiess, bet līdz puslaika beigām zaļi-baltie izcēlās vēl sešas reizes.

Trīs reizes precīzs bija Jānis Grīnbergs, divus vārtus pievienoja Ingars Pūlis, bet reizi precīzs bija arī Lūkass Vapne.

Pārliecinošākā uzvara kluba vēsturē, kas ļauj nonākt Latvijas kausa izcīņas 1/4 finālā!

Jānis Beks, Gabriels Kirkils, Daniels Fedorovičs, Oskars Vientiess, Rūdolfs Zeņģis, Lūkass Vapne, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Jānis Grīnbergs, Jean Mbassi, Artjoms Puzirevskis