Dublieri pārbaudes spēlē piedzīvo nepatīkamu zaudējumu

Kārtējo pārbaudes spēli pirms gaidāmās sezonas aizvadījusi mūsu U-21 komanda.

Skanstes SK
0 - 5
Riga FC-2

Sestdien Hanzas vidusskolas laukumā pārbaudes spēli aizvadīja FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, uzņemot citu šī gada Virslīgas Dublieru čempionāta komandu Riga FC-2.

Spēles sākumā nedaudz aktīvāki bija mettieši, tomēr divās epizodēs iekrita aizsardzībā – pirmajā glāba Sorokins, otrajā pretinieki realizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu – 0:1.

Turpinājumā mājinieki sapurinājās un veica ofensīvu uz Riga FC-2 vārtiem, labas iespējas bija Puzirevskim un Danilo, bet vārtsargs sitienus atvairīja.

Puslaika izskaņā pretuzbrukumā individuāli precīzi nospēlēja pretinieku uzbrucējs un panāca divu vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā zaļi-baltie izskatījās ļoti motivēti un bija novērojams liels spiediens uz pretinieku vārtiem, aktīvs bija Kartišovs, bet vārtus atgūt neizdevās.

Vēl vairāk – pretuzbrukumā Riga FC-2 guva trešos vārtus, bet līdz spēles beigām pretinieki guva vēl divus vārtus, gala rezultātu padarot pavisam nepatīkamu. 0:5.