Andris Riherts: "Zinājām, ka pretinieki spiedīs, grūdīs, stums un sitīs uz vārtu pusi."

Ievietots 07.05.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Otrdien, 7. maijā, RTU stadionā savu 11. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionāta ietvaros aizvadījusi FK Metta komanda, aizvadot spēli viesos ar Latvijas čempionvienību Riga FC.

Spēles pirmajā puslaikā labas iespējas bija abām komandām, bet pārtraukumā komandas devās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Otrā puslaika beigu daļā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, tomēr kompensācijas laikā vēlreiz precīzi bija mājinieki, spēlei noslēdzoties 1:2.

Jau no paša sākuma bija laba spēles enerģija, skaidrs, ka no Riga FC neko daudz citu negaidījām, viņi izlika, šķiet, garāko sastāvu, kas ir iespējams. Zinājām, ka spiedīs, grūdīs, stums, sitīs uz vārtu pusi, un tā principā iemocīja tos divus vārtu guvumus. Tam mēs bijām gatavojušies, bet varbūt paši nebijām psiholoģiski gatavi, ka pēdējās minūtēs un sekundēs tas ir pats smagākais darbs vispār. Esmu pateicīgs futbolistiem par pašatdevi, par vēlēšanos, par uzdevumu, ko viņi centās izpildīt, tāpat atbalstītājiem, kas mūs atbalsta visos grūtajos brīžos - paldies Jums par to!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris