Andris Riherts: "Pašās beigās pēdējais moments piederēja mums."

Ievietots 03.05.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Trešdien, 3. maijā, 10. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie FK Liepāja.

Līdzvērtīgā pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva zaļi-baltie – izskaņā no vārtu priekšas precīzs bija Correa.

Otrā puslaika sākumā liepājnieki pēc stūra sitiena panāca izlīdzinājumu, bet vairāk vārti netika gūti.

1:1 neizšķirts izbraukumā.

Paldies, bija laba atmosfēra, rezultāts neizšķirts 1:1. Liekas, ka varējām vairāk, pretinieks, protams, spiedienu radīja. Visvairāk garās piespēles atdeva, ko atceros šajās spēlēs, divcīņas, pat grandiozāk nekā FK RFS pagājušajā kārtā. Noplīsām pie stūra, kaut gan n-tos stūrus centrēja, laikam koncentrēšanās sajūta pazuda. Tomēr pašās beigās pēdējais moments piederēja mums, kad Mikus Vasiļevskis, manuprāt, bija brīvā un laba pozīcijā, tikai vajadzēja trāpīt stūrī. Laikam nebija lemts izcīnīt kaut ko vairāk šajā spēlē. Punkts arī ir labi, noderēs. Otro apli iesākt izbraukumā vienmēr ir grūti, ņemot vērā, ka pretinieks ir ar ambīcijām un tabulas augšgalā. Gribētu uzslavēt spēlētājus, ka nenobijās, gāja ārā no presinga. Savā laukuma pusē tas izdevās, bet pēdējā trešdaļā kaut kur sapratne pietrūka. Gribētos tikpat pārliecinoši, kā iesistajos vārtos darbojāmies. Paldies atbalstītājiem, kuri atbrauca un atbalstīja, tas bija TOP! Priecīgus visiem svētkus rīt, un jau turpinām gatavoties nākamajai spēlei pret FS Jelgava. Pirmajā aplī neizcīnijām vairāk nekā cerējām, varēja būt arī krietni pozitīvāk, plus mums ir spēle rezervē. Ir vēl kur pielikt, uzbrucēji golus pagaidām nesit, tur varam pielikt. Tad arī vieglāk būs komandai. Uzbrucējiem lielāka pārliecība, varēs izdarīt vairāk un pavilkt vezumu, kad nepieciešams izcīnīt punktus. Nebijām pārsteigti par FK Liepāja presingu - bumbu pirmajā puslaikā kontrolējām līdzvērtīgi, bet kontroli viņi ieguva tur, kur diagonālā piespēle vai aizsargi savā starpā saspēlējās, ko apzināti pieļāvām. Kad bija jāiet ārā no aizsardzības, viņi zināja, ka ejam ar īso piespēli, tāpēc presingoja. Sapratām, ka tas atņemt pretiniekam daudz spēka, turklāt zinājām, ka nav tik daudz maiņās uzbrukumā, ko nomainīt.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris