Andris Riherts: "Par spēli īsumā - trīs standartsituācijas un 2:3. Kontrolējām spēli, bet pretinieks uzvarēja."

Ievietots 29.07.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 3
FK Liepāja

Svētdien, 28. jūlijā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, atgriešanās spēlē Daugavas stadionā uzņemot FK Liepāja.

Spēles pirmajā puslaikā mettiešiem piederēja liels teritoriāls pārsvars, tomēr puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Otrā puslaika sākumā mājinieki likumsakarīgi izvirzījās vadībā, taču nesekmīgā spēles galotnē liepājnieki ar divu 11 metru soda sitienu palīdzību izrāva uzvaru – 2:3.

Esmu pateicīgs visiem, kas atnāca uz spēli, laika apstākļi noteikti bija tādi, ka varēja pavadīt laiku ar ģimenēm ārpus pilsētas, pat, ja spēlē tava mīļākā komanda. Tāpēc paldies tiem, kas organizē spēli - bērni, ģimenes bija ieradušās klātienē, kas nozīmē, ka ir arī izklaides iespējas papildus futbolam. Par spēli īsumā - trīs standartsituācijas un 2:3. Kontrolējām spēli, bet pretinieks uzvarēja. Uzņemos atbildību par to, ka rezultāts ir negatīvs. Maiņas, kas iznāca, nevis pastiprināja spēli, pat ne pasliktināja, bet izjauca. Maiņas veic treneris, tāpēc novelt vainu uz tām nevar. Kopumā kā komanda nenospēlējām ar tādu raksturu, kāds nepieciešams, lai uzvarētu šādas spēles. Pretinieki visu spēli bļāva, kliedza, un beigās, iespējams, arī tas palīdzēja tikt pie diviem 11 metru soda sitieniem. Andris Riherts FK Metta galvenais treneris