Andris Riherts: "Paldies visiem tiem, kas turpina mūs atbalstīt arī grūtā situācijā!"

Ievietots 02.11.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 1. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 24. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā viesojoties pie līdervienības Riga FC.

Pirmajā puslaikā mājinieki ātri izvirzījās vadībā, un mettieši pirmās 45 minūtes noslēdza iedzinējos ar 0:1.

Diemžēl otrā puslaika sākumā tika ielaisti ātri vārti, un turpinājumā, lai gan Krollim ar rikošeta palīdzību izdevās vienus vārtus atgūt, Riga FC puslaikā bija precīzi trīs reizes.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies visiem tiem, kas turpina mūs atbalstīt arī grūtā situācijā. Pret Riga FC šosezon spēlējam piekto reizi - četras reizes oficiālās spēlēs, bet vienreiz pārbaudes spēlē. Sausais atlikums - guvām vienus vārtus un izdarījām to tikai pēdējā spēlē. It kā tendence uz priekšu, bet ne pietiekami. Pretinieks bija motivēts, ļoti labs laukums - tas ir labi mums, ja vēlamies pilnveidoties. Riga FC parādīja visas savas stiprās īpašības - pārsvars flangos, standartsituācijas, individuālā meistarība. Zaudējums ir likumsakarīgs, bet vai vajadzēja ielaist piecus - tas ir par daudz arī šādā stāvoklī, kādā atrodamies. Pirmajā savstarpējā spēlē zaudējām ar 0:2 un abus vārtus ielaidām katra puslaika pēdējā minūtē. Šoreiz ielaidām 4. minūtē, un pirmais puslaiks tā arī beidzās, otrā sākumā nebija domas atslābt, gribējām spēlēt tikpat agresīvi, jo, manuprāt, pirmajā puslaikā Riga FC nebija daudz momenti. Vienreiz gan Jānim nācās komandu glābt. Otrā puslaika sākumā viņi iznāca ļoti agresīvi, un atkal mums klasiskajā 48. minūtē ielaidām. Pie 0:2 bija grūtāk. Skaidrs, ka pret Riga FC spēlējot, viņi spēlē futbolu un ļauj arī mums spēlēt. Tas ir ļoti labi, var modelēt dažādas situācijas, bet šajā situācijā mums punkti ir vairāk vajadzīgi nekā modelēt taktiskās situācijas. Izmaiņas sastāvā? Vietējos spēlētājus nav īpaši daudz, ko mainīt. Iepriekšējo spēli sākām ar 5 leģionāriem - šodien Kayembe tā arī nevarētu spēlēt, Zakari arī nebija plānots, bet tieši pirms spēles rītā Uldriķis nejutās labi un līdz ar to papildus izmaiņas notika spēles dienā. Tad izmaiņas būtu nedaudz lielākas, par vienu vietējo būtu lielāka rotācija. Bet, ja mēs skatāmies, cik spēles ir nākamajiem spēlētājiem, tad to nav daudz. It kā prasās vēl kādas jaunas asinis, bet tās nāk arvien jaunākas un mazpieredzējušākas.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris