Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem, ka līdz pēdējai sekundei saglabājām intrigu."

Ievietots 11.09.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Auda
2 - 1

Sestdien, 10. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Jāņa Skredeļa stadionā viesojoties pie FK Auda.

Pirmais puslaiks viesiem iesākās pavisam neveiksmīgi – 5. un 7. minūtē ielaistie vārti deva divu vārtu vadību FK Auda.

Lieliska iespēja samazināt starpību bija Puzirevskim, kurš gan trāpīja pa vārtu stabu.

Otrā puslaika izskaņā Mbassi vienus vārtus atguva, pašās beigās moments izraut neizšķirtu bija Pūlim, tomēr sitiens lidoja pāri vārtiem.

1:2 zaudējums viesos pret FK Auda.

Spēle beidzās ar intrigu līdz pašām spēles beigām, tas patika. Taču abas komandas guva, manuprāt, ne visai loģiskus vārtus, bet, kad bija loģiski jāsit iekšā, ne mēs, ne pretinieks to nevarēja izdarīt. Tāds miegains futbols ar vairākiem pēkšņiem uzplaiksnījumiem. Paldies spēlētājiem, ka līdz pēdējai sekundei saglabājām intrigu. Protams, ka FK Auda parādīja labu paraugstundu, kā spēli vajag novest līdz loģiskām beigām, īpaši, ja to ļauj arī tiesneši. Paldies faniem par atbalstu, tiekamies nākamajā spēlē! Pirmajos vārtos pretinieku uzbrucējs nemaz neuzsita, otrajā epizodē aizgāja garā piespēle aiz galvas, bet, protams, trāpīt ar kreiso kāju tālajā stūrī no tāda leņķa ir jāmāk. Laikam meistarīgs spēlētājs. Vēlāk gaidījām, kad pretinieks piekusīs, un gājām augstāk. Mēs zinām, ka pretinieks vairāk spiež uz spēlētājiem ar driblu, spēles struktūra ir diezgan savdabīga, kurai vajag pielāgoties. Ja būtu gājuši un nesadalījuši spēlētājus, tad visdrīzāk pretinieks būtu atradis brīvās zonas. Pie 0:2 ir viegli dabūt 0:3, un tad vairs neesam spēlē. Pie 0:2 vienmēr ar vienu vārtu atgūšanu var atgriezt intrigu, kas arī izdevās.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris