Andris Riherts: "Paldies faniem par atbalstu arī ārpus stadiona robežām!"

Ievietots 29.11.20.

Noslēdzošo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
Valmiera FC

Svētdien, 29. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta noslēdzošo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot bronzas medaļnieci Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā mettieši ātri izvirzījās vadībā, tomēr puslaika izskaņā pārsvaru izlaida, līdz ar to pārtraukumā komandās devās pie rezultāta 1:1.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka viesi, kuri ar tālsitienu panāca vadību. Mājinieki metās atspēlēties, taču tas neizdevās.

FK Metta sezonu noslēdza ar minimālu zaudējumu un ar 9. vietu turnīra tabulā.

Jāsaka paldies FK RFS, ar kuru palīdzību nosargājām vietu Virslīgā, jo bez viņiem tas šodien neizdotos. Paldies faniem par atbalstu arī ārpus stadiona robežām, kuri turējās līdz galam, atbalstīja savu komandu. Tas mums ir labākais piemērs klubā, kas var būt - atbalstīt savējos līdz pēdējam brīdim, arī bezcerīgās situācijās. Uz kļūdas rēķina izvirzījāmies vadībā ar 1:0, bet emocionāli un pārējā stāvoklī mēs nebijām tuvu, lai uzvarētu šo spēli, kaut gan klubam šī bija viena no svarīgākajām spēlēm vēsturē. Pārspēles šogad nebija, taču šī spēle likmes ziņā noteikti bija pārspēļu līmenī. Pretī spēlēja nacionālās izlases, U-21 izlases spēlētāji, taču bija arī vairāki dublieru futbolisti, kas bija sagaidījuši savu iespēju spēlēt Virslīgā. Viņi to izmantoja, nežēloja sevi, lidoja izklupienos, neskatoties uz mākslīgo laukumu - centās sevi pierādīt. Tāpēc paldies Valmiera FC par motivēto komandu laukumā. Kāpēc pēc laba spēles sākuma neizdevās turpinājums? Droši vien patraucēja blakus apstākļi, arī ilgā zaudējumu sērija, kas nedod pārliecību. Jā, ātri guvām vārtus, bet tā bija individuālā pretinieka kļūda un individuālā Raimonda meistarība. Likās, ka gribam gūt otros vārtus, bet uz kā rēķina, tā arī paši īsti nesapratām.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris