Andris Riherts: "Otrajā puslaikā bija redzams futbols, kurā abas komandas spēlēja uz uzvaru!"

Ievietots 20.10.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Spartaks Jūrmala
2 - 2

Svētdien, 20. oktobrī, savu kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie Spartaks Jūrmala.

Spēles pirmajā puslaikā mettiešiem bija ļoti daudz iespējas, un vienu no tām izdevās realizēt, kad precīzs bija Jēkabs Lagūns – 1:0!

Otrā puslaika sākumā mājinieki rezultātu izlīdzināja, bet 65. minūtē pēc stūra sitiena arī izvirzījās vadībā – 1:2.

Izskaņā ar sitienu no soda laukuma robežām rezultātu izlīdzināja Matīss Zēģele, kas bija arī pēdējie vārti spēlē – rezultatīvs neizšķirts 2:2.

Esmu pateicīgs spēlētājiem par pašaizliedzīgu spēli un labu sniegumu. Pateicīgs par lietām, kuras runājam un pie kurām ikdienā strādājam, cenšamies izpildīt. Ar jūrmalniekiem visas spēles ir savdabīgas - atklāts futbols no viena gala līdz otram, brīžiem pietrūkst taktikas kādā brīdī. Pirmais puslaiks bija labs abām komandām, otrajā puslaikā bija redzams futbols, kurā abas komandas spēlēja uz uzvaru. Pretinieki puslaikā nomainīja spēlētājus, kreisā mala mums nespēlēja tik labi kā labais flangs, pretinieki to izmantoja. Par U-19 izlases startu - mūsu spēlētājiem bija laba prakse kvalifikācijas ciklā, bet kopumā futbolisti bija aizņemti dažādās izlasēs. Mūsu futbolisti kvalifikāciju noslēdza labā noskaņojumā, un šodien redzam, ka vārtus guva divi akadēmijas audzēkņi. Ševeļovam būs jāizlaiž nākamā spēle, bet līdz spēlei pret FK Jelgava ir 10 dienas, pietiekams laiks, lai savainotie spēlētāji varētu atgriezties. Birka noteikti varētu parādīties nākamajā spēlē, arī Normunda savainojums varbūt nebūt tik nopietns. Deguna operācija gan bija, redzēsim. Mums katrs spēlētājs ir svarīgs fiziski un mentāli gatavs.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris