Andris Riherts: "Otrajā puslaikā 10 minūtēs atdevām spēli pretiniekiem."

Ievietots 26.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Trešdien, 26. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta pārcelto 15. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Riga FC.

Pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, tomēr pārtraukumā komandas devās bez gūtajiem vārtiem.

Otrā puslaika sākumā uzreiz trīs vārtus guva Riga FC komanda, kas beigās izrādījās arī spēles gala rezultāts – 0:3.

Paldies līdzjutējiem par atbalstu līdz pēdējai spēles minūtei! Tas ir tas, ko mums vajag pārņemt - ciest, censties un spēlēt līdz galam. Neteikšu, ka varējām izspiest kaut ko vairāk šajā spēlē, bet kaut kādus pretinieka vājuma brīžus varējām izmantot. Pēc pirmā puslaika bija 0:0, bet otrajā puslaikā 10 minūtēs atdevām spēli pretiniekiem. Varbūt liels darbs tur bija ieguldīts pirmajā puslaikā - uzreiz otrā sākumā ielaidām pirmos vārtus un nolaidām rokas. Tā nedrīkst darīt, un tas nav godīgi pret tiem cilvēkiem, kas atbalsta komandu. Ir jāsaprot, ka mēs visi cīnāmies kopā! Šajā spēlē praktiski vārtu gūšanas iespēju nebija - Artjomam gan beigās parādījās momenti. Lai gan sabrukām, tomēr spējām atjaunoties, un rezultāts nekļuva par pavisam nepieklājīgu. Paldies spēlētājiem par to!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris