Andris Riherts: "Gājām pēc 2:0, dabūjām 1:2 - tā var noraksturot spēles beigas."

Ievietots 30.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 30. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 17. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Ventspils.

Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, un 45 minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Pēc aktīvā otrā puslaika sākuma Krollis panāca vadību mājiniekiem, bet drīz Svārups rezultātu izlīdzināja.

Tuvojoties spēles izskaņai, abas komandas devās pēc uzvaras – mettiešiem bija labas iespējas, taču kompensācijas laikā ielaistie vārti nozīmēja zaudējumu.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Gājām pēc 2:0, dabūjām 1:2 - tā var noraksturot spēles beigas. Pirmajā puslaikā pretinieki mūs, maigi sakot, apšaudīja no visām pusēm un bija arī pietiekami agresīvi. FK Ventspils bija nopietni noskaņojušies, neteikšu, ka mēs nebijām, bet jaunības eliksīrs nenostrādāja mums par labu. Vēlējāmies dubultot pārsvaru, bet ielaidām pirmos vārtus. Jā, ventspilnieki radīja spriedzi, bet vārti radās pie pretuzbrukumiem. Ja mēs zaudējām divcīņas, uzreiz radās momenti - tā bija arī pirmajā puslaikā. Otrajā puslaikā tas bija acīmredzami, kad plašums jau bija lielāks. Individuāli epizodēs kaut kur pretinieki bija arī meistarīgāki par mūsu spēlētājiem. Pēdējie vārti - arī vārtsargam vajadzēja tādā situācijā mūs paglābt. Paldies atbalstītājiem par atbalstu, tagad ir izlašu pauze - novēlu spēlētājiem veiksmi un visām Latvijas izlasēm veiksmīgas spēles, kā arī vēlu sajust uzvaras garšu.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris