Andris Riherts: "Atbalsts bija dzirdams visas spēles garumā!"

Ievietots 27.06.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 2
FK Auda

Pirmdien, 27. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Auda.

Pirmajā puslaikā līdzvērtīgā cīņā vienīgie vārti tika gūti puslaika izskaņā, kad pēc 11 metru soda sitiena pretinieki izvirzījās vadībā.

Otrajā puslaikā abas komandas trāpīja pa vārtu konstrukciju, bet atkal puslaika izskaņā viesi guva bezatbildes vārtus.

0:2 zaudējums.

Vispirms gribu pateikties visiem līdzjutējiem, kuri bija atnākuši šodien neatkarīgi no laikapstākļiem atbalstīt savu komandu. Atbalsts bija dzirdams visas spēles garumā, un ceru, ka ir izdevies arī pārnest pozitīvas emocijas no šī vakara. Paldies futbolistiem, ka centās, bet, lai tādas spēles uzvarētu, tikai ar centību to nevar panākt. Centība kopīgai masai der, bet, lai uzvarētu, ar kaut ko jāizceļas. To momentu pie 0:1 sagaidījām, izcietām arī aizsardzībā, lai nebūtu 0:2, bet pārliktnis palīdzēja pretiniekam. Acīmredzot viņiem tā vēlme un gribasspēks dominēja krietni pār mūsējo. It kā bija 4 uzbrucēji uz laukuma, ideja bija tāda, ka pretinieks presingos, mēs iesim ārā, viņi nogurs un kļūdīsies, bet, kā jau teicu, centāmies, bet ar to bija par maz. Ko gribas uzlabot? To, lai vairāk esam ar bumbu, šodien to arī darījām, bet, kad vairāk kontrolējām bumbu, tad jūtams, ka atvēršanās, sinhronās darbības ir jāpieslīpē. Varbūt turējām bumbu savā laukuma pusē, bet pretinieka tas neizdevās, jo 1 pret 1 epizodēs bijām šodien vājāki.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris