Andrejs Gluščuks: "Divi dažādi puslaiki."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.06.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
2 - 0
FK Metta

Ceturtdien, 17 jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Vidzemes Olimpiskajā centrā viesojoties pie Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā mettieši bija aktīvi uzbrukumā, tomēr 8. minūtē Valmieras FC aizsarga Dawa gūtie vārti pēc stūra sitiena bija vienīgie pirmajās 45 minūēs.

Otrā puslaika sākumā lieliska iespēja bija Puzirevskim, taču šoreiz puslaika noslēdzošajā daļā Krollis ātrajā uzbrukumā guva komandas otros vārtus, kas bija noslēdzošie šajā spēlē.

Piedzīvojam zaudējumu pret Valmiera FC ar 0:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Divi dažādi puslaiki. Pirmais puslaiks ļoti patika - jautrs puslaiks, īpaši mūsu komandas izpildījumā. Otrajā puslaikā, iespējams, otrie ielaistie vārti panāca to, ka emocionāli pieplakām, tāpat arī fiziski. Kāpēc nespēlējām ar 5 aizsargiem? Jau pēc iepriekšējās spēles minēju, ka mēģināsim atrast līdzsvaru starp spēlētāju attīstību un rezultāta izcīnīšanu. Nevaram katru spēli iziet ar 5 aizsargiem. Mums vajag arī riskēt, spēlēt uzbrūkošāku un drošāku futbolu. Tāpēc ar treneru korpusu izlēmām, ka šis bija īstais brīdis to darīt.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties (mūsu galvenā trenera komentāru skaties līdz 5:30)