FS Metta U-12 komanda izcīna 2.vietu starptautiskajā "Riga Cup" turnīrā

Ievietots 24.02.19.

“Riga Cup” turnīru aizvadījusi FS Metta U-12 komanda.

Laika posmā no 22. līdz 24. februārim starptautiskajā Elites turnīrā “Riga Cup” startēja FS Metta 2007. gadā dzimušie futbolisti.

Šajā vecuma grupā mettieši izspēlēja 5 spēles, aizvadot viena apļa turnīru. Dalībnieču vidū bija pašmāju SK Super Nova, Riga FC un Skonto Academy, kā arī krievu Zenit un Lielbritānijas Birmingham City.

Pirmo spēli mūsu futbolisti aizvadīja pret Zenit, puslaikam noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu, pretinieki pēdējās spēles minūtēs guva divus vārtus un izcīnīja uzvaru ar 2:0.

Turpinājumā zaļi-baltajiem pretī stājās Riga FC un SK Super Nova komandas, kuras izdevās pārspēt ar identisko 3:1. Šajās spēlēs ar diviem vārtiem izcēlās Krists Komarovskis, bet pa reizei Rūdolfs Kļavinskis, Toms Svētiņš, Gabriels Grava un Kristaps Mosāns.

Turnīra pirmspēdējā tika izcīnīta pārliecinoša uzvara pret Skonto Academy ar 8:0 (trīs vārti Rūdolfam Kļavinskim, divi Kristapam Mosānam, pa vieniem Emīlam Spruktam, Tomam Svētiņam un Lenardam Bērziņam).

Noslēdzošajā cīņā Romāna Kvačova un Jāņa Riherta vadītajai komandai bija sagaidāms duelis ar Birmingham City, kas bija klātienes cīņa par otro vietu turnīrā. Abas komandas izspēlēja bezvārtu neizšķirtu, kas nozīmēja, ka mettieši izcīnīja sudraba medaļas un otro vietu “Riga Cup” turnīrā!

Par turnīra labāko pussargu atzīts mūsu futbolists – Rūdolfs Kļavinskis.

Apsveicam komandu un trenerus ar izcīnītajām godalgām, kā arī novēlam sekmīgu sezonas turpinājumu!