FS Metta un RicFit uzsāk sadarbību

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.04.24.

FS Metta un RicFit uzsāk sadarbību.

FS Metta ar prieku paziņo, ka par partneri kļuvis amerikāņu uzņēmums RicFit.

Sadarbības aktivitātes:

  • 1 pret 1 darbs ar talantīgiem jaunajiem futbolistiem, lai sniegtu padomus un celtu to profesionalitāti.
  • Pieeja akadēmijas futbolistiem saturam saistībā ar uzturu, individuālajiem treniņiem un psiholoģisko sagatavotību.
  • Latvijas – ASV uzņēmējdarbības saites stiprināšana, tai skaitā sadarbības projektu īstenošana starptautiskā līmenī.
  • Darbs pie Skanstes SK organizācijas attīstības un popularizēšanas kā kluba ģenerālmenedžerim.
  • Darbs pie jaunu investīciju piesaistes kluba un infrastruktūras attīstības projektiem.
Latvijas futbolā bieži vien dzīvojam diezgan noslēgtā vidē, un maz aicinām iesaistīties jaunus cilvēkus. METTA vienmēr ir bijusi tā organizācija, kura ir sadarbojusies ar jauniem partneriem, enerģiskiem līderiem. Arī Ēriks ar savu enerģiju, līderību un ilglaicīgu darbību, tai skaitā Latvijas futbolā, var veidot mūsu iekšējo vidi citādāku, raisot kritisko domāšanu, un dot papildus jaunas idejas. Katras jaunas idejas ienākšana ir jāizmanto. Arī iepriekš esam aicinājuši Milan Junior Camp, ārzemju trenerus, paši braukuši uz ārzemju klubiem, veidojuši Coerver apmācības nometnes. Mēs vēsturiski esam tāda organizācija, kura ir atvērta daudziem izaicinājumiem un jaunu ideju tapšanai.Ģirts MihelsonsFS Metta līdzdibinātājs Ticu, ka visam ir savs iemesls. Mums ir līdzīgi mērķi un vīzija. METTA ir kā ģimene. Mans pirmais novērojums bija, ka visi viens otru ciena un respektē. Pirmajā mājas spēlē pamanīju, ka nav svarīgi, vai tas ir piecus gadus vecs zēns, sešus gadus veca meitene vai piecdesmit gadus vecs līdzjutējs, visi cits citam paspieda roku un ieskatījās viens otram acīs - tā ir ģimene, un vēlos būt daļa no tās. Mans mērķis vienmēr ir bijis palīdzēt jauniešu attīstībai, palīdzēt spēlētājiem attīstīties un spert soli no jauniešu akadēmijas uz profesionālo futbolu. Es vēlos palīdzēt, vadīt un mentorēt jaunos spēlētājus, lai viņi varētu nokļūt nākamajā līmenī. Diemžēl mūsdienās ir daudz traucēkļu, kas traucē spēlētājiem to sasniegt. Vēlos izmantot savu 15 gadu pieredzi, kas uzkrāta, apsēsti pētot ķermeni, cilvēka motivāciju un attīstību, un palīdzēt to ielikt vienkāršā plānā, lai palīdzētu šiem spēlētājiem.Eric FriedlanderRicFit īpašnieks

Par Eric Friedlander un RicFit:

Ēriks ir koučs un uzņēmējs no ASV, kurš ar futbolu saistīts ir vairāk nekā 20 gadus, bet ar fitnesu vairāk nekā 10 gadus.

RicFit ir platforma, ar kuras palīdzību tiek nodotas zināšanas saviem klientiem par to, kā kļūt par labāku spēlētāju, ievērojot pareizu uzturu un treniņu procesu, kā sasniegt labāku rezultātu laukumā un ārpus tā.

Tās lietotājiem platforma sniedz plašu saturu, kā arī piedāvā 1 pret 1 konsultācijas, lai spēlētāji sasniegtu savu potenciālu. Uz doto brīdi, RicFit aplikācijai ir vairāk kā 300 tūkstoši sekotāju.

1 pret 1 konsultācijās RicFit ir sadarbojies ar vairāk nekā 500 spēlētājiem, tai skaitā vairāk nekā 50 profesionāliem futbolistiem.

RicFit mājaslapa: https://ricfittraining.com/

Lai izdodas veiksmīga sadarbība!