Skanstes SK

Vairāki mūsu futbolisti startē 1. līgas čempionātā Skanstes SK rindās, kas ir FS Metta sadarbības klubs.

2021. gada sezonā SK Skanste triumfēja 2. līgā, izcīnot tiesības startēt 1. līgas sacensībās, bet pirmajā sezonā Optibet Nākotnes līgā izcīnīta 7. vieta četrpadsmit komandu konkurencē.

2023. gadā Optibet Nākotnes līgā ir iegūta bronza, bet pārspēlēs divu spēļu summā piedzīvots zaudējums pret FK Metta.

Komandas kodolu veido universitātēs studējošie futbolisti un talantīgākie vidusskolas vecuma jaunieši, kuriem, papildus futbolista meistarības paaugstināšanai, nākamais solis ir studijas augstskolā.

Komanda ir izveidota ar mērķi jaunajiem futbolistiem dot iespēju profesionāli trenēties un spēlēt, apvienojot futbolu ar vidusskolu vai studijām, kā arī iegūt augstāku konkurētspēju gan futbolā, gan savā izvēlētajā profesijā.

Katram spēlētajam ir jānobriest, lai viņš varētu pilnvērtīgi iekļauties FK Metta meistarkomandā. Spēlētajiem ir lieliska iespēja attīstīt savas līdera dotības un pilnveidot individuālo meistarību. Galvenā komanda cer uz papildinājumu no sadarbības kluba rezervēm.


Iepriekš FK Metta-2 komanda startēja Virslīgas Dublieru čempionātā.

Kopš Virslīgas dublieru čempionāta atjaunošanas 2014. gadā, mūsu komanda debijas 2014.gada sezonā izcīnīja 3. vietu, gadu vēlāk nācās samierināties ar 5. vietu. 2016. gada sezonā dublieru komanda izcīnīja sudraba medaļas, ierindojoties otrajā vietā turnīra tabulā, tomēr gadu vēlāk, atjauninot sastāvu ar vairākiem 2001.gadā dzimušajiem futbolistiem mettieši ierindojās 6.vietā.

2018.gada sezonā, kas bija pēdējā Virslīgas Dublieru čempionāta formātā, mettieši spēcīgā konkurencē izcīnīja 3.vietu un bronzas godalgas, bet 2019. gadā, piedaloties 1. līgas B čempionātā, FK Metta/Latvijas Universitāte izcīnīja zelta medaļas 9 komandu konkurencē.

Tikmēr 2020. gadā mettieši čempionātā COVID-19 situācijas dēļ neaizvadīja visas spēles, un noslēgumā ierindojās 5. vietā, un šajā vietā U-21 komanda palika arī 2021. gada sezonā.

Komandu ikdienā vada Jānis Goba, Gorka Otaegi un Andrejs Karpovs.

 • Kalendārs
 • Janvāris

  27. Sestdiena Mājās
  Skanstes SK - Valmiera FC-2
  2-4

  Februāris

  04. Svētdiena Viesos
  FC Nomme United - Skanstes SK
  2-2
  10. Sestdiena Mājās
  Skanstes SK - Viimsi JK
  2-1
  17. Sestdiena Mājās
  Skanstes SK - Harju JK
  2-2
  24. Sestdiena Viesos
  FC Levadia-2 - Skanstes SK
  2-2

  Marts

  04. Pirmdiena Viesos
  FK Metta - Skanstes SK
  3-1
  10. Svētdiena Viesos
  AFA Olaine - Skanstes SK
  2-3
  17. Svētdiena Mājās
  Skanstes SK - JFK Ventspils
  4-1
  22. Piektdiena Viesos
  FK Metta - Skanstes SK
  4-2
  23. Sestdiena Mājās
  Skanstes SK - JDFS Alberts
  0-5

  Aprīlis

  06. Sestdiena Mājās
  Skanstes SK - Mārupes SC
  1-1