Uz Latvijas U-19 izlases treniņnometni izsaukti 9 kluba audzēkņi

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.02.24.

Turnīru Horvātijā aizvadīs Latvijas U-19 izlase (Foto: LFF).

Februāra vidū turnīru Horvātijā aizvadīs Latvijas U-19 izlase (2005. gadā dzimušie futbolisti un jaunāki). Turnīra ietvaros paredzētas spēles pret Saūda Arābijas, Grieķijas un Skotijas vienaudžiem.

Atgādinām, ka martā Latvijas U-19 izlase aizvadīs U-19 Eiropas čempionāta kvalifikācijas Elites kārtas turnīru, spēkojoties ar mājinieci Ziemeļmaķedoniju, Šveici un Ukrainu.

Uz turnīru uzaicināti trīs mūsu kluba futbolisti:

  • Markuss Ivulāns
  • Hugo Jesse
  • Ralfs Pakulis

U-19 izlases rindās ir arī FS Metta audzēkņi Linards Liepiņš, Alans Kangars, Kristofers Jamonts, Kristaps Grabovskis, Kristiāns Mežsargs un Aleksejs Petrovs.

Alans Kangars starpsezonā pārcēlies uz FK Liepāja, tikmēr Linards Liepiņš pārstāv Itālijas D sērijas klubu FC Trapani 1905, bet Kristofers Jamonts ir kluba meklējumos.

Tikmēr Kristaps pārstāv Austrijas kluba Rapid dublieru komandu; Kristiāns ikdienā pārstāv itāļu Frosinone U-19 komandu, bet Aleksejs Petrovs – Riga FC-2.

Jāatzīmē, ka izlases treneru korpusā šobrīd galvenā trenera vietas izpildītājs ir ilggadējais FS Metta speciālists Viktors Mazurs, kurš šobrīd strādā Kipras kluba Aris sistēmā, bet viņam asistēs Maksims Rafaļskis, kurš ir FK Metta štābā.

Novēlam mūsu futbolistiem veiksmīgu turnīru!