Renārs Guliaks: "Jau no mazotnes vēlējos spēlēt Meistarkomandā!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.06.20.

Debiju Optibet Virslīgas čempionāta spēlē pret BFC Daugavpils piedzīvojis 19 gadus vecais Renārs Guliaks.

Līdz šim Virslīgas čempionātā FK Metta rindās debiju piedzīvojuši vienpadsmit mūsu akadēmijas jaunie spēlētāji. Aizvadītajā spēlē pret BFC Daugavpils viņiem pievienojies arī divpadsmitais akadēmijas audzēknis.

Optibet Virslīgas 4. kārtas spēlē pret BFC Daugavpils spēles 66. minūtē debiju Virslīgā piedzīvoja 19 gadus vecais futbolists Renārs Guliaks.

Renārs ir FS Metta audzēknis, kurš akadēmijas sistēmā ir kopš savas pirmās dienas futbolā. Pussargs aizvadītajā sezonā sekmēja mūsu U-21 komandas uzvaru 1. līgas B čempionātā, kā arī FS Metta sudrabu U-18 Elites grupas čempionātā.

2001. gadā dzimušais futbolists ir bijis starp Latvijas jauniešu izlašu kandidātiem, tomēr oficiālās spēles valstsvienības rindās nav aizvadījis.

Novēlam Renāram sekmīgu sezonas turpinājumu!

Tiešām neaprakstāmas un fantastiskas sajūtas, jo jau no mazotnes vēlējos spēlēt Meistarkomandā! Atceros, kā padevu bumbas šī brīža treneriem Ivaram Gailim un Vladimiram Cīmanim, kā izvedu laukumā lielos spēlētājus uz spēli. Ilgi gaidīju debiju, bet galvenais bija palīdzēt komandai atdot visu, kas manī bija iekšā tajā brīdī. Esmu ļoti pateicīgs galvenajam trenerim Andrim Rihertam par doto iespēju doties laukumā un sevi pierādīt. Varbūt sākumā bija neliels uztraukums, bet, izejot laukumā, aizmirsu pilnībā visu un koncentrējos tikai futbolam un komandai. Atšķirība bija jūtama starp dublieru un Virslīgas čempionāta līmeni, komandas spēlē daudz ātrāk un gudrāk. Manuprāt, tas ir ļoti pozitīvs aspekts, lai attīstītos un ietu tikai uz priekšu!Renārs GuliaksFK Metta pussargs