Andris Riherts: "Paldies faniem, kas mēroja garo ceļu un atbalstīja komandu!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 29.06.20.

Ceturto spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Pirmdien, 29. jūnijā, Optibet Virslīgas čempionāta 4. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Celtnieka stadionā viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmās 35 minūtes mettiešiem nebija sekmīgas – trīs ielaistie vārti, tomēr ātri Krollim izdevās vienus vārtus atgūt, turklāt pretinieki nonāca mazākumā.

Otrajā puslaikā plānoto atspēlēšanos nobremzēja pēc stūra sitiena daugavpiliešu ceturtie gūtie vārti spēlē, un spēles beigās Kroļļa gūtie otrie vārti spēlē bija par īsu, lai atspēlētos.

Rezultatīvs zaudējums Daugavpilī ar 2:4.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

BFC Daugavpils iesāka ļoti agresīvi un pārliecinoši, kamēr mēs bijām kā pēc ceļa, kā gliemeži vilkāmies. Principā pretinieki individuāli mūs apspēlēja un guva vārtus. Paldies faniem, kas mēroja garo ceļu un kaut kādīgi ielavījās stadionā, atbalstīja komandu. To piemēru mums ir jāpārņem nekavējoties - jebkurā brīdī būt blakus, aizmirst zaudējumu un iet uz priekšu. Pirmās vienpadsmit minūtes daudz netikām pāri centram - nejau tāpēc, ka pretinieks kontrolēja bumbu, bet tāpēc, ka augstu presingoja un mēs gribējām no presinga iziet ar īsām piespēlēm. Pretinieks labi nosedza visas zonas un spēlēja tuvu. Vai bija grūti pierast pie mākslīgā laukuma? Mums pie daudzām lietām ir jāpierod. Iepriekšējo spēli uzvarējām, atdevām ļoti daudz emocijas, bet pagaidām komandā nav tāda līdera, kurš varētu emocijas uzpumēt un grūtajā brīdī paņemt iniciatīvu laukumā. Šobrīd kā puķīte bez ūdens novīstam kādā brīdī. Jācer, ka ņemsim to vērā un paliksim stiprāki. Pretinieks bija mazākumā, pirms tam pirmajā puslaikā guva trīs vārtus, un mūsu plāns bija gūt tikpat otrajā puslaikā. Ielaidām vienu un iesitām tikai vienu. Ja būtu savu uzdevumu izpildījuši un guvuši trīs vārtus, tad būtu vismaz neizšķirts.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris