Raens Tālbergs uz īres tiesībām pievienojas FK Metta

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.01.21.

FK Metta ziņo par sastāva aktualitātēm.

2021. gada FK Metta sastāvā redzēsim arī ventspilnieku Raenu Tālbergu.

Ziemas pāreju periodā FK Metta sastāvu papildinājis 20 gadus vecais Raens Tālbergs, kurš uz īres tiesībām uz diviem gadiem pārnācis no cita Virslīgas kluba FK Ventspils.

Raens dzimtajā klubā pavadījis visu līdzšinējo karjeru. Interesanti, ka debiju jaunais futbolists piedzīvoja 2018. gada 15. jūlijā tieši pret FK Metta.

Kopumā Tālbergs Virslīgā aizvadījis 29 spēles (10 no tām aizvadītajā sezonā), gūstot vienus vārtus un reizi rezultatīvi piespēlējot.

Tikmēr Latvijas kausa izcīņā pussargam ir 4 spēles – 2018. gada LK 1/4 fināla spēlē pret FK Liepāja Raens guva uzvaras vārtus spēles papildlaikā (tajā sezonā FK Ventspils apstājās finālā).

Tāpat 2000. gadā dzimušais futbolists laukumā devies 6 Eiropas līgas kvalifikācijas spēlēs (tai skaitā pret Francijas Boredaux un portugāļu Vitoria Guimares).

Ventspilnieks pārstāvējis arī Latvijas jauniešu izlases – U-17 izlasē 7 spēlēs gūti divi vārti (tai skaitā uzvaras vārti cikla spēlē pret Moldovu), kā arī sešas spēles Latvijas U-19 izlasē.

Novēlam futbolistam sekmīgu posmu kluba rindās!

Esmu ļoti priecīgs pievienoties FK Metta, uzskatu, ka tā ir labākā akadēmija Latvijā un ka šeit ir visi nepieciešmie apstākļi, lai attīstītos. No pirmās dienas redzu, kādu darbu treneri iegulda spēlētājos, un tas dod motivāciju pierādīt sevi un darīt visu, lai būtu iespējami panākumi laukumā. Atliek tikai ievērot trenera norādījumus un smagi strādāt. Komandā mani uzņēma labi, visi ir forši un atsaucīgi džeki, ar dažiem jau iepriekš esmu spēlējis kopā jauniešu izlasēs, tāpēc iejušanās komandā neprasīja daudz laika. Komanda ir gados jauna, bet lielai daļai futbolisti jau ir diezgan liela pieredze Virslīgā. Domāju, ka ar katru gadu METTA kļūst spēcīgāka, jaunie futbolisti ir ieguvuši jau lielāku pieredzi un pieliek arī fiziski. Mans mērķis klubā ir parādīt savu labāko futbolu, kā arī katrā spēlē cīnīties par 3 punktiem. Citādi nemaz nedrīkst domāt, ja vēlamies sasniegt savus mērķus! Gribēju arī pateikties Mettai, kura atsaucās un rod iespēju apvienot futbolu ar mācībām.Raens TālbergsFK Metta jaunpienācējs