Paldies, Rendij!

Ievietots 01.03.21.

Pirms gaidāmās sezonas sākuma klubs ziņo par sastāva aktualitātēm.

Jaunā Optibet Virslīgas sezona startēs 13. martā, un pirmajā kārtā mettieši viesosies pie Latvijas kausa ieguvējiem FK Liepāja.

Pirms sezonas sākuma FK Metta ziņo, ka kluba rindās vairs neredzēsim Rendiju Šibasu. Šibass klubam pievienojās 2015. gada sezonā no Skonto FC. Sešu gadu laikā Rendijs aizvadīja 135 spēles un guva 8 vārtus. Malējais spēlētājs ir viens no FK Metta rekordistiem pēc spēļu skaita Virslīgā. FK Metta izsaka pateicību 23 gadus vecajam futbolistam par ilgo sadarbību, ieguldīto darbu laukumā un ārpus tā, kā arī parādīto cīņassparu. Vēlam sekmīgu turpinājumu cita kluba rindās – paldies, Rendij!

Paldies klubam par sešiem kopā pavadītajiem gadiem - par kritumiem un kāpumiem, par uzvarām un zaudējumiem, par katru kopā aizvadīto treniņu un spēli! Klubā pavadītais laiks bija vērtīgs, noteikti augu gan kā futbolists, gan kā personība! Paldies METTAs treneru korpusam, kas ar mani strādāja, pilnveidoja mani un deva padomus šo sešu gadu laikā! Nevar nepieminēt METTAs ultras un visu METTAs ģimeni, kas ir labākie fani virslīgā, kuri bija klāt katrā spēlē un dzina komandu uz priekšu, tas deva čaļiem papildus motivāciju un enerģiju! Šobrīd esmu gatavs spert nākamo soli savā karjerā! Vēlu veiksmi un visaugstākos sasniegumus jaunajā sezonā un turpmāk! Paldies, METTA!Rendijs Šibass