Paldies, Liene!

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.11.21.

Klubs ziņo par izmaiņām treneru personālā.

FS Metta sieviešu komandas galvenā trenere Liene Vāciete ir pieņēmusi jaunu izaicinājumu savā trenera karjerā, un pēc abu pušu vienošanās savu darbu turpinās citviet.

Liene Vāciete klubā pavadīja vairākus gadus, kopš 2018. gada ieņemot arī nozīmīgu lomu meiteņu un sieviešu segmenta attīstībā.

Speciāliste kļuva par pirmo FS Metta sieviešu komandas galveno treneri, sekmīgi ievedot komandu Sieviešu futbola līgā:

  • 2018. gads – Latvijas sieviešu 1. līgas čempiontituls;
  • 2019. gads – 3. vieta Sieviešu futbola līgas čempionātā;
  • 2020. gads – 2. vieta Sieviešu futbola līgas čempionātā;
  • 2021. gads – 4. vieta Sieviešu futbola līgas čempionātā.

2018. gada – pirmā FS Metta sieviešu Meistarkomandas sezona

2021. gada sezona. Kopā noiets garš ceļš.

Tāpat šobrīd FS Metta ir izveidojusies pilna sieviešu futbola piramīda, un meiteņu čempionātos klubs ir pārstāvēts visu vecumu Elites grupas sacensībās, turklāt šogad katrā no tiem ir izcīnītas dažāda kaluma godalgas.

2019. gadā Liene tika atzīta par Latvijas sieviešu futbola gada treneri, kā arī paralēli darbam klubā vadījusi arī Latvijas WU-15 un WU-17 meiteņu izlases.

Paldies Tev par ieguldīto darbu, enerģiju un emocijām! Vēlam veiksmi un ceram, ka pavadītais laiks klubā būs vērtīgs turpmākajā treneres karjerā!

Vēlos pateikt paldies FS Metta par doto iespēju būt daļai no meiteņu un sieviešu futbola segmenta. Klubs izrādīja man uzticību brīdī, kad spēru pirmos soļus treneres ceļā un kad sevi kā treneri iepriekš vēl nebiju nekur pierādījusi, vienmēr būšu pateicīga par to. Novērtēju katra kolēģa sniegto padomu, izteikto kritiku, atbalstu un visādi citādi mūsu kopā būšanu šajos gados. Laiks FS Metta vienmēr paliks īpašs manās atmiņās, jo šajā laikā piedzīvots un apgūts ļoti daudz. Zinu, ka Mettā iegūtās zināšanas un pieredze ir neatsverama vērtība manā tālākajā izaugsmē kā trenerei. FS Metta jau no pirmsākumiem ir bijusi stabila vērtība arī meiteņu/sieviešu futbolā, par to liecina rezultāti čempionātos un spēlētāju pārstāvniecība visu vecumu izlasēs. Tāpēc domāju, ka likumsakarīga arī bija veiksmīgā sieviešu meistarkomandas izveide, jo visa pamatā ir un vienmēr būs spēlētājas. Lepojos par to, ko mums kopā ar zaļi-baltajām izdevās sasniegt, kā arī ticu, ka šim kolektīvam lielākās virsotnes vēl tikai priekšā. Pārmaiņas ir laba lieta, un ticu, ka pārmaiņas pavērs jaunus ceļus un iespejas gan zaļi-baltajām, gan arī man. Vēlreiz paldies METTAi par kopā pavadīto laiku, līdzi ņemšu tikai to labāko!Liene Vāciete