Liene Vāciete: "Uzvara šādā rakstura cīņā mums bija pat ļoti nepieciešama!"

Ievietots 24.05.21.

Sesto spēli Sieviešu futbola līgas čempionātā aizvadījusi FS Metta komanda. (Foto: LFF)

2 - 1
Liepājas FS

Svētdien, 23. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā kārtejo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda, uzņemot Liepājas FS.

Pirmajā puslaikā laukumā bija novērojama līdzīga cīņa, un abas komandas apmainījās vārtu guvumiem.

Otrajā puslaikā izšķirošie notikumi norisinājās spēles izskaņā, kad kompensācijas laikā Sīpola pēc Upītes centrējuma izrāva uzvaru mettietēm (2:1)!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Sieviešu Meistarkomandas galvenās treneres Lienes Vācietes komentāru:

Es gribētu teikt, ka šī bija ļoti, ļoti vērtīga spēle ne tikai punktu un čempionāta tabulas ziņā, bet galvenokārt jau pašu spēlētāju izaugsmē. Jau pirmajā aplī spēlējām labu futbolu, veidojām spēli, taču brīžiem pietrūka veiksmes, brīžiem pārliecības. Varētu teikt, ka uzvara šādā rakstura cīņā mums bija pat ļoti nepieciešama, lai iegūtu pārliecību par saviem spēkiem un arī turpmāk saglabātu neatlaidību līdz pat spēles pēdējai minūtei. Jā, bija vēl iespējas gūt vārtus un, iespējams, pārliecinoši uzvarēt, bet tieši šāds iznākums spēlētājām var dot vēl vairāk. Raksturs un mentālā noturība, pārliecība ir tā pievienotā vērtība, ko no šādām spēlēm varam iegūt. Prieks par meitenēm, viņas to bija pelnījušas!Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere