FK Metta ielaiž izskaņā un piedzīvo zaudējumu pret BFC Daugavpils

Ievietots 19.05.21.

Kārtējo spēli jaunajā sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
BFC Daugavpils

Trešdien, 19. maijā, savu desmito spēli Optibet Virslīgas sezonā aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirmā puslaika spilgtākie notikumi norisinājās pirmajās 15 minūtēs – jau 2. minūtē pēc standartsituācijas no vārtu priekšas varēja izcelties Čudars, taču paglāba vārtsargs.

Šajā nogrieznī labus sitienus vārtu rāmī izdarīja arī Birka un Grīnbergs, taču Orols abās epizodēs bija vietā.

Turpinājumā jau ar bumbu vairāk bija viesi, taču FK Metta vārtsargam Jānim Bekam īsti darba nebija.

Kopumā puslaika otrā puse tika aizvadīta vienmuļā manierē, komandām izteikti bīstamus momentus neizveidojot.

Otro puslaiku nedaudz aktīvāk iesāka BFC Daugavpils futbolisti, vairāk kontrolējot bumbu.

Puslaika vidusdaļā bīstamākās epizodes abām komandām radās pēc standartsituācijām, taču līdz kārtīgam sitienam futbolisti tā arī nenonāca.

Tomēr tieši pretiniekiem spēles izskaņā izdevās izvirzīties vadībā – 90. minūtē Iļjins sita no 20 metriem, trāpīja pa stabu, bet atlēkušo bumbu vārtos raidīja Raivis Ķiršs (0:1).

Mettiešiem uzreiz pa vārtiem uzsita Vapne, pēdējās sekundēs izdevās tikt pie tāla standarta, bet izlīdzinājumu panākt neizdevās.

Vēli vārti izšķir spēles likteni – piedzīvojam zaudējumu spēles izskaņā.

Jānis Beks, Emīls Birka, Normunds Uldriķis, Baba Musah, Iļja Korotkovs, Jegors Novikovs, Kristers Čudars, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Jānis Grīnbergs, Bruno Melnis