Kristīne Evelīna Lodziņa - FS Metta "Gada futboliste 2023"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 21.02.24.

Noslēdzies balsojums un noskaidrota METTAs gada futboliste.

Gada noslēguma tradīcija ir balsojums par Meistarkomandas gada futbolistu, bet jau otro gadu apbalvojumu saņem arī FS Metta gada futboliste.

Ar patiesu prieku ziņojam, ka par 2023. gada FS Metta Gada futbolisti izpelnījās komandas aizsardze Kristīne Evelīna Lodziņa.

FS Metta sezonu noslēdza novembra sākumā, notikumiem bagātā sezonā izcīnot bronzas godalgas Sieviešu futbola līgā un otro gadu pēc kārtas izcīnot Latvijas kausa izcīņas trofeju. Ar sezonas rezultātiem un statistiku vari iepazīties ŠEIT

Kristīne aizvadītajā sezonā ļoti veiksmīgi cementēja un stiprināja komandas aizsardzību, bija komandas aizsardzības līdere. Sakrāja otru lielāko spēles laiku, lielāko no laukuma spēlētājām – 1592 minūtes aizvadītajās 19 spēlēs.

Lodziņa klubā ir kopš 2020. gada sezonas, iepriekš pārstāvot Rīgas Futbola skolu, kā arī vienu sezonu – FK Dinamo Rīga klubu.

Debiju nacionālajā izlasē futboliste piedzīvoja 2022. gada 12. aprīlī pret Austrijas izlasi, bet kopumā valstsvienībā sakrātas 5 spēles.

Gada futbolistes balvai izvirza spēlētāju: līderi, kas iedvesmo, ved pretī panākumiem, rādot piemēru ar savām darba un cilvēciskajām spējām gan komandas biedrēm, gan jaunajām futbolistēm.

Atgādinām, ka pirmā šo godu un atzinību par 2022. gada FS Metta Gada futbolisti izpelnījās mūsu kluba audzēkne Amēlija Lipšāne.

Apsveicam ar atzinību un novēlam tiekties pēc jaunām uzvarām un panākumiem!