Balso par savu favorīti FS Metta "Gada futboliste 2022" nominācijā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 17.12.22.

Tuvojoties gada izskaņai, piedāvājam iespēju nobalsot par savu favorīti FS Metta nominācijā “Gada futboliste 2022”.

BALSOJUMS IR NOSLĒDZIES. DRĪZUMĀ PAZIŅOSIM UZVARĒTĀJU.

FS Metta sezonu noslēdza novembra sākumā, notikumiem bagātā sezonā izcīnot sudraba godalgas Sieviešu futbola līgā un Latvijas kausa izcīņas trofeju. Ar sezonas rezultātiem un statistiku vari iepazīties ŠEIT

Gada noslēgumā vienmēr ir svarīgi apkopot un izvērtēt sezonā iespēto un paveikto. Izcīnītais Latvijas kauss ieies kluba vēsturē, un mūsu futbolistes sezonas garumā sagādāja vairākus prieka brīžus mūsu līzjutējiem.

Kā jau zināms, viena no sezonas noslēguma tradīcijām ir arī balsojums par Meistarkomandas gada futbolistu, bet no šīs sezonas Gada futbolistes apbalvojumu saņems arī FS Metta gada futboliste.

Gada futbolistes balvai izvirza spēlētāju: līderi, kas iedvesmo, ved pretī panākumiem, rādot piemēru ar savām darba un cilvēciskajām spējām gan komandas biedrēm, gan jaunajām futbolistēm.

Balsojumu var veikt raksta apakšā. Balsojumu var veikt vienu reizi.

GADA FUTBOLISTE 2022 – nominanti:


 • Amēlija Lipšāne
  – komandas kapteine, līdere laukuma vidusdaļā. Amēlijai šosezon 1344 minūtes (16 spēles) Sieviešu futbola līgā, 5 gūtie vārti, kā arī trīs vārti Latvijas kausa izcīnā, tai skaitā finālā pret Liepājas FS. Spēja veikt lielu darba apjomu un apgādāt partneres ar lieliskiem momentiem. Šogad pārstāvēja Latvijas WU-19 izlasi.

 • Katrīna Daņilova
  – viena no uzbrukuma līderēm un komandas rezultatīvākā spēlētāja. Katrīnai astoņi vārti SFL un vieni Latvijas kausā, piektais lielākais spēles laiks komandā (1276 minūtes SFL), kā arī efektīvas un efektīgas darbības uzbrukumā. Šogad debitēja Latvijas sieviešu nacionālajā izlasē.

 • Nelle Treimane – 
  viena no uzbrukuma līderēm, guva vārtus pati un izkārtoja arī partnerēm. Šosezon Nellei seši gūtie vārti SFL un divi Latvijas kausā. Septītais lielākais spēles laiks komandā līgas ietvaros (1160 minūtes) un nozīmīgs ieguldījums komandas panākumos. Šogad regulāri spēlēja Latvijas sieviešu nacionālajā izlasē un guva uzvaras vārtus pret Luksemburgu.

 • Madara Matrevica
  – komandas pamatvārtsardze, nosargājot vārtus no zvana līdz zvanam visās spēlēs, sakrājot maksimālās minūtes – 1940 (ieskaitot Latvijas kausa izcīņas spēles un divus papildlaikus). Droša, pārliecinoša, uzticama un gatava glābt komandu izšķirošajos brīžos. Sešas sausās spēles, atvairīta noslēdzošā pendele kausa finālā. Atzīta par 2022. gada Latvijas sieviešu futbola līgas labāko vārtsardzi. Pārstāvēja Latvijas WU-17 izlasi, bet piedalījās arī nacionālās izlases treniņnometnē.

 • Laura Siņutkina
  – veiksmīgi adaptējās jaunajā pozīcijā un stiprināja komandas aizsardzību. Līdz savainojumam spēlēja regulāri un pašaizliedzīgi cementēja aizsardzību, kā arī ievadīja komandas uzbrukumus. Neskatoties uz izlaisto sezonas otro pusi, sakrāja 9. lielāko spēles laiku komandā SFL (948 minūtes) un guva vienus vārtus. Ceram uz drīzu Lauras atgriešanos laukumā!