FS Metta viesos pārliecinoši pārspēj SK Super Nova/RTU

Ievietots 08.10.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

SK Super Nova
2 - 6

Svētdien, 8. oktobrī, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, RTU stadionā viesojoties pie SK Super Nova/RTU.

Pirms šīs spēles SK Super Nova/RTU ar 10 punktiem ieņēma 7. vietu, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 35 punktus, kas deva 4. vietu.

Jau no spēles pirmajām minūtēm pārsvars piederēja viesu futbolistēm, kuras jau pirmajā pusstundā guva trīs vārtus.

Divreiz no distances precīzi sita Anastasija Vainere, bet vienreiz pēc Vaineres izpildītā stūra sitiena no vārtu priekšas iesita Katrīna Garanča (3:0)!

Otrā puslaika sākumdaļā pārsvaru ar spēcīgu sitienu no 16 metriem palielināja Emīlija Sofija Druviņa, bet aizraujoši notikumi norisinājās spēles izskaņā.

No 72. līdz 86. minūtei katra komanda guva divus vārtus (FS Metta rindās precīzas bija Katrīna Garanča un Sofija Gluščuka), uzstādot gala rezultātu 6:2!

Madara Matrevica, Tīna Zankovska, Rebecca Malmberg, Rebeka Sniedzīte, Kristīne Evelīna Lodziņa, Emīlija Sofija Druviņa, Alessia Holst, Anastasija Vainere, Katrīna Daņilova, Katrīna Garanča, Signija Šenberga

Katrīna Augustāne, Alīna Šilova, Fanija Mežecka, Uma Upīte, Paula Dzene, Sofija Glušcuka

Anastasija Vainere 2, Katrīna Garanča 2, Sofija Gluščuka, Emīlija Sofija Druviņa