FS Metta svarīgā cīņā viesos pieveic FK Olaine

Ievietots 12.08.23.

Kārtējo spēli Sieviešu futbola līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FK Olaine
1 - 3
FS Metta

Sestdien, 12. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi savu divpadsmito spēli Sieviešu futbola līgas sezonā, Olaines pilsētas stadionā viesojoties pie FK Olaine.

Pirms šīs spēles FK Olaine atradās otrajā vietā ar 27 punktiem, bet zaļi-baltās bija sakrājušas 22 punktus, kas nozīmēja svarīgu cīņu turnīra tabulā.

Pirmajā puslaikā komandas aizvadīja līdzvērtīgu futbolu, kurā labākās iespējas gan bija viesu futbolistēm.

20. minūtē ar tālsitienu vadību FS Metta deva Anastasijas Vaineres sitiens (1:0), bet izskaņā izgājienu vienatnē pret vārtsardzi neizdevās izmantot Šenbergai.

Zaļi-baltās arī veiksmīgi iesāka otro puslaiku – 52. minūtē pēc stūra sitiena izveicīgākā vārtu priekšā bija Kristīne Evelīna Lodziņa, panākot divu vārtu pārsvaru.

Puslaika vidū gan ar spēcīgu sitienu olainietes vienus vārtus atguva, tomēr jau spēles kompensācijas laikā ar ļoti skaistu sitienu augšējā vārtu stūrī gala rezultātu uzstādīja Uma Upīte (3:1)!