FS Metta sieviešu komanda sezonu iesāk ar minimālu zaudējumu

Miks Vilkaplāters
Ievietots 05.07.20.

Pirmo spēli jaunajā Sieviešu futbola līgas sezonā aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

Rīgas Futbola skola
1 - 0
FS Metta

Sestdien, 4. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi pirmo spēli Sieviešu futbola līgā, Daugavgrīvas vidusskolas stadionā viesojoties pie vairākkārtējās Latvijas čempiones – Rīgas FS. 

Spēli aktīvāk iesāka mājinieces, vairāk kontrolējot bumbu, tomēr pēc pirmā nelielā spiediena mettietes saglabāja modrību un atvirzīja spēli tālāk.

Spēle izlīdzinājās, un labas iespējas bija abām komandām. Labākā no tām puslaika izskaņā bija Rīgas FS, tomēr Laura Siņutkina atvairīja pretinieču raidīto 11 metru soda sitienu.

Otrā puslaika sākumā neliels pārsvars piederēja Rīgas futbola skolas futbolistēm, un vairākkārt vārtos modrību nodemonstrēja Siņutkina, glābjot savu komandu.

Zaļi-baltajām uzbrukumā pietrūka asuma, bet spēles izskaņā diemžēl pretinieču aktivitāte rezultējās vārtu guvumā – 80. minūtē mājinieces guva vārtus, kas tā arī palika vienīgie vārti šajā spēlē.

Pirmajā spēlē piedzīvots minimāls zaudējums, bet pēc nedēļas komandas tiksies atkārtoti Hanzas vidusskolas laukumā.

Spēli iesākām ļoti nervozi, bet pēc 10 nospēlētām minūtēm jau iegājām ritmā, kas noteikti izlīdzināja spēles ritējumu. Izveidojām momentus gan mēs, gan pretinieces. Otrajā puslaikā nācās veikt rotācijas pozīcijās, kas noteikti izsita komandu no ritma un kaut kur īsti tā arī neizdevās ieskrieties otrajā puslaikā. Vairākkārt ļoti pārliecinoši vārtos dabojās Laura Siņutkina, kas noteikti momentos lika komandai sapurināties un deva kopēju pārliecību drošāk nospēlēt uzbrukumā. Kopumā ļoti apmierināja tas, kā kontrolējām bumbu savā laukuma pusē un izgājām no aizsardzības, bet jāatzīst, ka pietrūka saasinājums uzbrukuma daļā, pie kā noteikti piestrādāsim gatavojoties nākamajai spēlei. Ņemot vērā, ka tā bija tikai pirmā oficiāla spēle sezonā, ticu, ka sniegums tikai uzlabosies. Kļūdas izanalizēsim un nākamajā spēlē jau rādīsim pārliecinošāku sniegumu. Paldies visiem, kas ieradās atbalstīt klātienē, ļoti novērtējam un ceram uz tikpat siltu atbalstu arī nākamajās spēlēs.Liene VācieteFS Metta sieviešu komandas galvenā trenere

Rīgas FS – FS Metta

1:0 (0:0)

FS Metta:

Laura Siņutkina, Linda Kazlauska, Arta Luīze Lubiņa, Alīna Šilova, Tīna Zankovska, Amēlija Lipšāne, Elīza Elizabete Rungule, Paula Linda Liniņa, Anastasija Vainere, Nelle Treimane, Katrīna Daņilova

Uz maiņu:

Vasilisa Sadikova, Rebeka Sniedzīte, Fanija Mežecka, Elīza Paula Sīpola, Līva Polka

Brīdinājumi:

Rebeka Sniedzīte

Nākamā spēle:

Sestdiena, 11. jūlijs, plkst. 18.30

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

FS Metta – Rīgas FS