FS Metta piekāpjas MFA Žalgiris un noslēdz dalību Baltijas līgā

Ievietots 10.08.23.

Noslēdzošo spēli Baltijas līgas sacensībās aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda (Foto: LFF).

MFA Žalgiris
1 - 0

Trešdien, 9. augustā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi noslēdzošo spēli Baltijas līgā, cīņā par 5. vietu tiekoties ar Lietuvas otro spēcīgāko komandu MFA Žalgiris.

FS Metta piecās spēlēs izcīnīja punktu (2:2 pret SFK Rīga; 0:3 un 0:2 pret kaimiņvalstu čempionvienībām FC Flora un FC Gintra, kā arī 0:4 un 1:3 pret MFA Žalgiris un Saku Sporting). MFA Žalgiris pēc anulētajām trim uzvarām ar 3 punktiem atkrita uz 5. vietu.

Spēles pirmajā puslaikā ar bumbu vairāk spēlēja pretinieces, liekot FS Metta futbolistēm daudz vairāk darboties aizsardzībā.

MFA Žalgiris arī guva vienīgos vārtus puslaikā, kad 17. minūtē leišu komandai izdevās sist precīzi no vārtu priekšas (0:1).

Otrajā puslaikā, īpaši pēc spēlētāju maiņām spēle izlīdzinājās, un iespējas parādījās arī viesu futbolistēm.

FS Metta izveidoja arī vārtu gūšanas iespējas, tomēr izraut neizšķirtu un papildlaiku neizdevās.

Zaudējums cīņā par 5. vietu “Baltijas līga” sacensībās pret Lietuvas otro spēcīgāko vienību.

Madara Matrevica, Uma Upīte, Laura Siņutkina, Fanija Mežecka, Katīna Augustāne, Tīna Zankovska, Una Jēgere, Alīna Šilova, Sofija Gluščuka, Paula Dzene, Vasilisa Sadikova

Emīlija Sofija Druviņa, Amēlija Lipšāne, Paula Linda Liniņa, Katrīna Garanča Katrīna Daņilova, Nelle Treimane, Anastasija Vainere