FS Metta piedzīvo minimālu zaudējumu pret SK Super Nova/RTU

Ievietots 25.04.21.

Trešo spēli Sieviešu futbola līgā aizvadījusi FS Metta komanda.

SK Super Nova
2 - 1

Svētdien, 25. aprīlī, FS Metta sieviešu komanda aizvadīs trešo spēli jaunajā Sieviešu futbola līgas sezonā, viesojoties pie līgas jaunpienācējas SK Super Nova.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka mettietes, un 10. minūtē izvirzījās vadībā! Ātrajā uzbrukumā pa labo flangu soda laukumā ielauzās Nelle Treimane un sita vārtu tālajā apakšējā stūrī (1:0)!

Diemžēl vadību ilgi nosargāt neizdevās, jau pēc sešām minūtēm ar atkārtotu sitienu no soda laukuma iekšienes pretinieces izlīdzināja rezultātu – 1:1.

Zaļi-baltās turpināja kontrolēt bumbu, un 23. minūtē bīstami uzsita Lipšāne, tomēr sitienu slaidā lēcienā atvairīja vārtsardze.

Lai gan FS Metta futbolistēm piederēja teritoriāls pārsvars, taču allaž uzbrukumā pietrūka pēdējās piespēles – mājinieces puslaika izskaņā atbildēja ar bīstamu tālsitienu, kas lidoja nedaudz pāri.

Diemžēl otrā puslaika sākums viesu futbolistēm neizdevās – 48. minūtē SK Super Nova/RTU pēc stūra sitienu ieguva vadību (1:2).

Drīz lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu bija Treimanei, tomēr izgājienu vienatnē pret vārtiem neitralizēja pretinieču vārtsardze.

Otrajā puslaikā mettietēm piederēja teritoriāls pārsvars, taču trūka bīstamu momentu – no distances veiksmi izmēģināja Vainere un Treimane, bet nesekmīgi.

Pēdējās sekundēs zaļi-baltās tika pie stūra, soda laukumā devās arī Siņutkina – bumba ilgi atradās vārtu priekšā, neparocīgi izleca pa sitienam Treimanei, tomēr Nelle sita pāri..

Piedzīvots minimāls zaudējums viesos pret SK Super Nova.