FS Metta izrauj uzvaru pret Liepājas FS un iekļūst Latvijas kausa 1/2 finālā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 23.07.23.

Latvijas kausa 1/4 fināla spēli aizvadījusi FS Metta sieviešu komanda.

FS Metta
3 - 2
Liepājas FS

Svētdien, 23. jūlijā, FS Metta sieviešu komanda aizvadījusi Latvijas kausa 1/4 fināla spēli, pagājušā gada fināla atkārtojumā uzņemot Liepājas FS.

Spēles ievadā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – 8. minūtē pēc stūra sitiena pa tiešo bumbu vārtos raidīja Paula Linda Liniņa, bet piecas minūtes vēlāk pretinieces no vārtu priekšas panāca izlīdzinājumu (1:1).

Puslaika turpinājumā laukumā bija vērojama līdzvērtīga cīņa, kurā nedaudz bīstamāki momenti bija liepājniecēm, taču pāris reizes vietā bija Matrevica.

Līdzīgā manierē arī iesākās otrais puslaiks – ar nepiekāpīgu cīņu par katru laukuma centimetru. 66. minūtē vēlreiz pēc stūra sitiena zaļi-baltās ieguva vadību, kad ar galvu precīzi sita Fanija Mežecka, bet jau pēc sešām minūtēm liepājnieces panāca 2:2.

Lai gan šķita, ka spēle līdzīgi kā pagājušā gada kausa finālā varētu turpināties papildlaikā, tomēr 85. minūtē pēc Signijas Šenbergas aktivitātes pretinieces raidīja bumbu savos vārtos (3:2)!

Izskaņā Liepājas FS futbolistes tika pie vairākām standartsituācijām, tomēr trešo reizi izlīdzināt rezultātu neizdevās.

3:2 uzvara pagājušā gada kausa fināla atkārtojumā, kā arī iekļūšana sacensību pusfinālā!

FS Metta:

Madara Matrevica, Paula Linda Liniņa, Katrīna Augustāne, Fanija Mežecka, Kristīne Evelīna Lodziņa, Emīlija Sofija Druviņa, Tīna Zankovska, Sofija Gluščuka, Amēlija Lipšāne, Signija Šenberga, Katrīna Garanča

Uz maiņu:

Alīna Šilova, Uma Upīte, Katrīna Daņilova, Paula Dzene, Una Jēgere

Brīdinājumi:

Emīlija Sofija Druviņa, Paula Dzene

Nākamā spēle:

FK Auda stadions, Ķekava

Sestdiena, 29. jūlijs, plkst. 13.00

FK Auda – FS Metta