FK Metta ar divām spēlēm noslēdz pirmssezonas pārbaudes spēļu ciklu

Ievietots 07.03.20.

Noslēdzošās pirmssezonas pārbaudes spēles aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 0
FC Nomme United

Sestdien, 7. martā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja divas pārbaudes spēles, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova un FC Nomme United.

Pirmajā pārbaudes spēlē pret SK Super Nova spēle iesākās līdzīgā cīņā, tomēr drīz vien teritoriālu pārsvaru ieguva mettieši, kam gan pietrūka saasinājuma uzbrukumā.

Tikmēr vienā no viesu pretuzbrukumiem mājinieki iekrita aizsardzībā, un 32. minūtē ar precīzu sitienu no 20 metriem izcēlās viesi – 0:1.

Jau no paša otrā puslaika sākuma FK Metta futbolisti izdarīja milzīgu spiedienu uz pretinieku vārtiem, un vienā no epizodēm pēc sitiena no 8 metriem viesus glāba vārtsargs.

Spēles izskaņā sitienus pa vārtiem no labām pozīcijām izdarīja Zēģele un Guliaks, kompensācijas laikā pēc diviem stūra sitieniem vārtu priekšā bija liela burzma, tomēr vārti tā arī netika gūti.

Jānis Beks, Roberts Ķipsts, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Renārs Guliaks, Oskars Vientiess, Stefan, Matīss Zēģele, Aleksejs Krjukovičs, Artjoms Puzirevskis

Alvis Sorokins

FK Metta futbolisti otro spēli pret FC Nomme United iesāka ļoti draudīgi, pirmo piecpadsmit minūšu laikā radot lielas problēmas pretinieku aizsardzībai.

Lai gan iespējas bija tiešām daudz un daudzveidīgas, līdz pirmajam vārtu guvumam bija jāgaida nedaudz vairāk kā pusstunda.

33. minūtē Lūkass Vapne pēc bumbas apstrādes teicami no 15 metriem pagriezienā raidīja bumbu vārtu augšējā stūrī, panākot 1:0.

Līdz puslaika beigām mājinieki pārsvaru dubultoja, kad pēc standartsituācijas ar sitienu ar galvu precīzs bija Rihards Ozoliņš – 2:0!

Otro puslaiku mettieši iesāka ar kārtējo ofensīvu un ierasti aktīva bija kreisā mala, caur kuru vairākkārt tika iespēlēts soda laukumā.

Lieliska iespēja bija arī Krollim, kas pēc Šibasa piespēles trāpīja pa pārliktni, tomēr 77. minūtē Raimonds tomēr guva vārtus, realizējot pendeli.

Izskaņā mājinieki varēja gūt arī ceturtos vārtus, bet vairāk vārti netika gūti un pēdējo pārbaudes spēli noslēdzām ar 3:0 uzvaru.

Helmuts Saulītis, Rendijs Šibass, Krists Kristers Gulbis, Franklin, Emīls Birka, Benson Fazili, Rihards Ozoliņš, Lūkass Vapne, Kgotso Masangane, Raimonds Krollis, Sylvin