Andris Riherts: "Spēle, kas raksturo jauniešu kolektīvu."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 03.04.21.

Trešo spēli 2021. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 3. aprīlī, Optibet Virslīgas čempionāta 3. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā galvenie notikumi norisinājās pēdējās 15 minūtēs – vispirms vadībā izvirzījās daugavpilieši, tad sekoja Muritala gūtie izlīdzinājuma vārti, bet izskaņā pretinieki atguva pārsvaru.

Otro puslaiku ļoti aktīvi iesāka mettieši, Muritala vēlreiz panāca izlīdzinājumu, tomēr 64. minūtē gūtie BFC Daugavpils vārti bija pēdējie šajā spēlē.

Zaudējums ar rezultātu 2:3 viesos.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Uzreiz jāuzsver, ka nekad savā dzīvē neesmu redzējis tik ātru 11 metru soda sitienu, iespējams, tas ir pat viens no Virslīgas rekordiem. Kaut gan viss tika izrunāts - garās bumbas, metīs aiz galvas, skries, cīnīsies, sitīsies -, bet mums joprojām bija pārsteigums. Laikam ir jāizmanto citas metodes. Skaidrs, ka pretinieki neiesita 11 metru soda sitienu, un vēl bija momenti, taču likās, ka to pārvarējām. Tad atkal kļūda aizsardzībā, lai gan epizodē mums bija pārsvars 4 pret 3. It kā atguvām vārtus, bet atkal ielaidām - spēle, kas raksturo jauniešu kolektīvu. Protams, sveiciens Jānim Mežeckim un Vadimam Direktorenko, kas mūs uztaisīja par eksperimenta trusīšiem, atsūtot šo ļoti pieredzējušo tiesnesi (pārnestā nozīmē). Pirmajās sekundēs tiesnesis dod 11 metru soda sitienu, bet tad, kad logi birst ārā pēc sitiena pa kājām, viņš jau vairs to neredz. Protams, nezaudējām tiesneša dēļ. BFC Daugavpils bija motivētāki, niknāki, pēc spēles stila kā Latvijas izlase - daudz skrien, spēlē vertikāli un tas padodas ļoti labi.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties: