Andris Riherts: "Šī spēle parādīja, kas mēs īsti esam!"

Ievietots 13.05.19.

Savu 12. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 12. maijā, savu 12. kārtas spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionāta aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Ventspils.

Spēles pirmajā puslaikā komandas izveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, tomēr puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrā puslaika sākumā Dzhamalutdinov realizēja pendeli, bet 82. minūtē Svārups rezultātu izlīdzināja.

Pēdējais vārds piederēja Normundam Uldriķim, kas pēdējā minūtē izrāva uzvaru mettiešiem – 2:1!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem, paldies Normundam par zelta galvu un skatītājiem par atbalstu šajā skaistajā Māmiņdienas vakarā! Puiši malači - spēja atgūties pēc divām sāpīgām spēlēm, kur beigās izlaidām pozitīvo, kas nav pozitīvi. Šodien spēle parādīja, kas mēs īsti esam. No tādas puses skatoties, uzvara mājās kompensācijas laikā ir tāds pozitīvs lādiņš pirms nākamajām spēlēm! Andris RihertsFK Metta galvenais treneris