Andris Riherts: "Šī spēle bija laba mācību stunda."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 08.07.20.

Sesto spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Trešdien, 8. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 6. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā viesojoties pie Latvijas čempionvienības Riga FC.

Pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem, kuri pēc stūra sitiena puslaika pēdējā minūtē guva vārtus.

Otrajā puslaikā, lai gan Riga FC joprojām kontrolēja spēli, izskaņā mettieši devās pēc izlīdzinājuma, taču iekrita aizsardzībā un ielaida otros.

Zaudējums 0:2 pret Latvijas pēdejo divu gadu čempioniem.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies Riga FC par labo futbola atmosfēru, viss bija labi sagatavots. Mēs arī gatavojāmies šai spēlei, bet pretinieks bija nopietni noskaņojies un nevienā brīdī neatslāba. Ap 75. minūti likās, ka varētu būt spēle, kurā tēvi pret dēliem spēlē un beigās ļaus mums iesist, bet tā nenotika, pretī stājās profesionāli futbolisti, un šī spēle bija laba mācību stunda. Apsveicu Riga FC ar pelnītu uzvaru, spēle nebija asa, nebija daudz sodu, nebija arī daudz sitienu vai vārtu gūšanu momentu - spēle tika aizvadīta raitā līmenī. Vai spēlējām par zemu? Negribu atkārtot sava kolēģa kļūdas un teikt, ka viss ir iespējams - šodien mēs spēlējām tā, kā ļāva pretinieks. Ko varējām, to varējām, būsim reāli - pretinieks šodien bija krietni spēcīgāks par mums. Par atklāto futbolu - pēc 70. minūtes man jau likās varbūt būs tā iespēja aizķerties - Ozoliņš izskrēja, Birka iecentrēja, nopelnījām stūra sitienu labā laika nogrieznī, kad bija vairākas maiņas pretiniekiem, kas nozīmēja pozīcijas maiņas soda laukumā. Mēs savas mini-iespējas neizmantojām. Gribējām iziet no soda laukuma ar īsām piespēlēm - pretinieks bija mūs novērtējis un paldies viņiem par to. Esmu pateicīgs spēlētājiem, ka spēles plānu noturēja līdz galam, un izpildīja praktiski visu, ko runājām. Atbalstītāji mūs atbalstīja, un mums iekšā bija ticība, ka varam izspiest kaut ko vairāk nekā zaudējumu. Skaidrs, ka pretinieks daudz kontrolēja, bet bija arī nogriežņi, kad parādījās iespējas.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris