Andris Riherts: "Esmu pateicīgs spēlētājiem, ka atgriezās spēlē!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 09.11.19.

Savu noslēdzošo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
3 - 3
FK Metta

Sestdien, 9. novembrī, savu kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā tiekoties ar Valmiera Glass ViA.

Pirmā puslaika sākums mettiešiem bija pagalam neveiksmīgs, ielaižot trīs vārtus un nonākot iedzinējos ar 0:3. Tomēr puslaika beigās Zēģeles un Žaldovska gūtie vārti lika ar nepacietību sagaidīt otro puslaiku.

Otrā puslaika sākumā FK Metta futbolisti guva arī trešos vārtus un ilgāku laiku arī vairāk uzbruka. Spēles noslēdzošajā daļā komandas atklāti devās uz priekšu, taču vārti vairs netika gūti – 3:3.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Apsveicu Valmiera Glass ViA ar sekmīgu sezonu un sezonas noslēgumu, tāpat esmu pateicīgs visiem, kas šovakar mēroja ceļu uz Valmieru, lai atbalstītu mūsu komandu. Manuprāt, tas ir viens no galvenajiem faktoriem, kāpēc mūsu jaunie puiši ikreiz ir motivēti un nepadodas, neatkarīgi no apstākļiem. Spēles sākums bija gaužām neizdevies, kaut kur līdzīgi kā spēlē ar FK Jelgava, iespējams, šeit gan ātrāk sabira visi vārti, iepriekšējā spēlē tas bija izstiepts ilgākā laika posmā. Esmu pateicīgs spēlētājiem, ka atgriezās spēlē - gala rezultāts, uzskatu, ka ir pelnīts, un tā seja, ko mēs parādījām spēles gaitā, ir pats svarīgākais, ko varējām iegūt.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris