Andris Riherts: "Pretinieki vairāk ticēja mērķim, ko gribēja sasniegt šajā spēlē."

Miks Vilkaplāters
Ievietots 07.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 7. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 13. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva viesi, 35. minūtē izvirzoties vadībā pēc standartsituācijas.

Otro puslaiku mettieši iesāka aktīvi, taču drīz vien ielaida otros. Lai gan Šibass vienus vārtus atguva un iespējas bija gūt vēlvienus vārtus, izskaņā pretinieki atzīmējās vēl divas reizes.

Mājās piedzīvojam zaudējumu 1:4 pret BFC Daugavpils.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Komplimenti BFC Daugavpils komandai - tiešām malači, parādīja kā jāspēlē uz rezultātu un jārealizē momenti. Es domāju, ka viņi uzvarēja pelnīti - viņiem bija redzams arī līderis uz laukuma, turklāt ne viens vien. Izskatās, ka pretinieki vairāk ticēja mērķim, ko gribēja sasniegt šajā spēlē. Mums savukārt neizdevās atrast līderi un vienotību, bet neteikšu, ka nebija momenti. Momenti mums bija pietiekami daudz, noteikti tikpat, cik pretiniekam. Atkal ielaidām pēc divām standartsituācijām, kur viesi bija labāki. Ceturtie vārti bija jau nevajadzīga izšķērdība no mūsu puses ļaut atzīmēties pretiniekiem arī ceturto reizi. Paldies atbalstītājiem, kas atbalstīja un kas arī pēc šādas spēles, teiksim tām, neizsvilpa. Paldies viņiem par to! Gatavojamies nākamajai spēlei otrdien pret FK Tukums 2000/TSS. Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

*Pilnu preses konferenci skaties: