Andris Riherts: "Paldies visiem par kopīgi izcīnītu uzvaru!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 11.08.20.

Kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Otrdien, 11. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 14. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Tukums 2000/TSS.

Pirmajā puslaikā abām komandām bija vairākas iespējas, tomēr 45 minūtes noslēdzās bez vārtu guvumiem.

Otrā puslaika sākumā Gulbis pēc stūra sitiena atklāja spēles rezultātu, bet nedaudz vēlāk Krollis ar saviem 6. vārtiem šosezon pārsvaru dubultoja.

Spēles izskaņā rezultāts vairs nemainījās, un mettieši izcīnīja uzvaru ar 2:0!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies visiem par kopīgi izcīnītu uzvaru, grūti tā nāca, it sevišķi pirmais puslaiks ne īpaši iepriecināja. Otrajā mēs guvām vienus ātrus vārtus, tad atnāca otrie - nokārtojām arī formalitātes, kā pabeigt šo spēli. Paldies Dievam, ka bez lieliem zaudējumiem to esam paveikuši, apsveicu spēlētājus, komandu, līdzjutējus, ikvienu ar uzvaru. Pretinieki bija noskaņojušies kā pēdējai cīņai, skaidrs, ka tabulas situācijas dēļ viņiem kaut kas bija jādara, un viņi to darīja labi. Tukumnieki iesāka labi, kas nozīmē, ka sākumā atstāja daudz emocijas un spēku. Puslaikā veicām korekcijas, un izdevās atvirzīt viņus tālāk. Spēles kompaktums mums šodien nebija pietiekami labs - blakus bija Raimonds un Lūkass, bet pussargi spēlēja pārāk dziļi. Ja FK Tukums 2000/TSS neizdevās caur vidu izveidot spēli, tad deva garās bumbas - tās vienmēr mums ir problēmas, zinot mūsu gaisa divcīņas. Pieļauju, ka pretiniekiem bija uzstādījums sist no jebkuras pozīcijas un noslogot mūsu aizsardzību un vārtsargu.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

*Pilnu preses konferenci skaties: