Andris Riherts: "Paldies visiem par atbalstu; arī pārspēlēs tas būs vitāli svarīgs!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 12.11.22.

Noslēdzošo spēli Optibet Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Metta
1 - 1
SK Super Nova

Sestdien, 12. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta noslēdzošo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot SK Super Nova.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva Puzirevskis, panākot vadību FK Metta futbolistiem (1:0)!

Otrajā puslaikā viesi bija aktīvi, vienus vārtus atguva, devās pēc vēl vieniem, taču zaļi-baltie pašaizliedzīgi darbojās aizsardzībā.

1:1 neizšķirts un priekšā divas pārspēles.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies visiem atbalstītājiem par atmosfēru, tā tiešām bija no abām pusēm. Paldies arī SK Super Nova par cīņu. Spēle varbūt mazāk bija futbols, bet regbija kauja, tāpēc arī kaujiniecisks neizšķirts. Vai esmu priecīgs? Domāju, ka drīzāk esam iztukšoti. Protams, darījām visu to pašu, bet grūtās spēlēs, kur pašam jaizšķir savs liktenis, tur vajag nevis piespēlēt, bet izdarīt pašam. Puikas viena vecuma, kādam bija arī jāuzņemas - šodien bija līderi uz laukuma, kuri pielika galvu bumbas priekšā, noķēra to vai aukstasinīgi nospēlēja. Paldies visiem par atbalstu; arī pārspēlēs pret Grobiņas SC/LFS tas būs vitāli svarīgs. Skaidrs, ka visi ir piekusuši, sezona bija gara. 52 spēles sezonā bez pārbaudes spēlēm un izlasēm. Pie tāda režīma gan ir jāpierod, ja nākotnē grib spēlēt kaut kur augstāk. Apsveicu arī Valmiera FC ar pelnītu uzvaru: Jurģi Kalnu, Gati Kalniņu, Uldi Pūcīti, spēlētājus. Raimondu Krolli, kurš parādīja, ka ir īsts līderis un iesita visās svarīgākajās spēlēs, Emīlu Birku, kurš spēlēja stabili, kā arī Lūkasu Vapni, kurš piedalījās un tagad zina, cik smagi jāstrādā, lai to paveiktu. Šīs divas nedēļas mums būs ļoti svarīgas. Par spēli, jā, pārāk piespiedāmies vārtiem, kaut arī runājām, ka visdrīzāk šajā spēlē būs smagi jāstrādā aizsardzībā. Pretiniekam bija liela motivācija, komandas turpat blakus - mums bija, ko zaudēt, bet pretiniekiem nebija, ko zaudēt, kas padarīja situāciju nedaudz citādāku. Protams, arī soliņš ir nedaudz par īsu, lai kvalitatīvi izlaistu spēlētāju ar pieredzi šādās spēlēs, tāpēc maiņas nebija tik daudz. Nokļuvām situācijā, kur gandrīz vai revolveris ir pie galvas, un jācīnās ne tikai par sevi, bet arī partneri un klubu. Citādāk nekas neizdotos.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris