Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem par atdevi!"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 18.07.20.

Astoto spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 17. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 8. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Ventspils Olimpiskā centra stadionā viesojoties pie vietējās FK Ventspils.

Pirmajā puslaikā pa divām labām iespējām bija abām komandām, tomēr vārti netika gūti.

Otrajā puslaikā mettiešiem piederēja pārsvars, un neticamā veidā spēles rezultāts netika atklāts.

Izsista bumba no vārtu līnijas, nerealizēts 11 metru soda sitiens un nerealizēti momenti. No Ventspils pārvests bezvārtu neizšķirts.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies spēlētājiem par atdevi - spēle izdevās spraiga, skrējām uz vienu pusi un uz otru pusi. Bija momenti abām komandām, teikšu godīgi, pēdējie sitieni puslaikā piederēja FK Ventspils - pirmajā puslaikā Svārupam, otrajā puslaikā Vilelam. Vienreiz netrāpīja, otrreiz izglāba vārtsargs. Komandas sastāvs mums ir diezgan iespēlēts, taipat laikā, kad mums bija pārsvars - neizjutām to, ka mums ir plus viens spēlētājs, un neizveidojām momentus, kad simtprocentīgi būtu jāgūst vārti. Mums ir laba mācība, ka uz laukuma daudz kas var notikt - var būt traumas, sarkanās kartītes, pārsvars pretinieku pusē. Šoreiz neizšķirts, kas ir godīgi abām komandām - ventspilniekiem puslaiku pēdējie sitieni bija bīstamāki kā mūsu komandai. Mēs bijām kustīgi, mums bija labi momenti, protams, mūs izsita no līdzsvara, ka mūsu labāko uzbrucēju izsita jau no paša sākuma.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris