Andris Riherts: "Otrie vārti bija ļoti laba līmeņa vārtu guvums!"

Ievietots 18.05.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 17. maijā, Arkādijas stadionā savu 13. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionāta ietvaros aizvadījusi FK Metta komanda, aizvadot spēli viesos ar Virslīgas līdervienību FK RFS.

Spēles pirmajā puslaikā iespējas bija abām komandām, tomēr vienīgos vārtus guva mettieši – 21. minūtē precīzs no vārtu priekšas bija Lukman Zakari.

Otrā puslaika sākumā mājinieki izlīdzināja rezultātu, bet izskaņā komandas apmainījās vārtiem – 90. minūtē Zakari skaisti izrāva neizšķirtu 2:2!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Esmu pateicīgs Andrejam Karpovam par aizvietošanu, paldies arī spēlētājiem un atbalstītājiem. Vēlviens punkts izbraukumā - pret stipru un pieredzējušu komandu. Esmu ļoti pateicīgs Andrejam Gluščukam, kurš vienā no treneru sapulcēm ieteica Zakari nepieciešamības gadījumā spēles beigās izlaist uzbrukumā, ka varētu sanākt veiksmīgi. Otrie vārti bija ļoti laba līmeņa vārtu guvums, labs komandas nopelns - viss notika ātri, precīzi un savlaicīgi. Pirmajā puslaikā īpašu problēmu nebija, otrā sākuma ielaidām muļķīgus vārtus - soda sitiens un pat vairāki rikošeti pretkustībā vārtsargam. Zinot to, ka FK RFS sen nebija guvusi vārtus, tad noteikti tas bija tāds papildus stimuls, pārliecība. Bet redzot to, kā viņi svin, likās, ka spēle tik viegli nebeigsies. Paldies visiem, un tiekamies otrdien, kad jau nākamā spēle!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris